Bestia zabiła nożem mężczyznę, dostała 7 lat

Brutalnie zamordowała biesiadnika dźgając nożem 8 razy, sąd uznał że nie było to morderstwo, obniżając karę z 10 do 7 lat pozbawienia wolności. Gdzie są tak mocno ukrywane statystyki wyroków z uwzględnieniem płci? Dlaczego sądy nie szanują konstytucji i nie traktują wszystkiech obywateli tak samo?
- #
- #
- #
- #
- 60
- Odpowiedz





Komentarze (60)
najlepsze
Ci sędziowie to chyba wszyscy w PRL dalej są, że myśli taki jeden z drugim, że do stania na chodniku potrzeba pozwolenia, a jazda samochodem po chodniku jest już spoko.
źródło: spurek
Pobierz$person = new Person();$court = new Court();
$sentenceInYears =
1. Jeśli status posiadania cipy występuje zarówno w court jak i person, to następuje bonusowe obniżenie wyroku.
2. Jesli występuje tylko w court, to następuje podwyższenie bazowego wyroku.
@FerdekM: Pamiętaj, że ten kraj ma 340 milionów ludzi. Politykę robi się na kilku wybranych przypadkach. Tak jak też u nas chcieli wprowadzić jakieś tam prawo dla karetek i ratowników medycznych to nagłośnili w krótkim czasie kilka
źródło: image
Pobierz