Wpis z mikrobloga

Mam od wczoraj pewną rozkminę i chyba zniszczyło mi to dzieciństwo.
Na pewno większość 25+ kojarzy kiedyś bardzo popularną w Polsce telenowelę "Zbuntowany Anioł" z Natalią Oreiro jako Milagros. Serial argentyński, całkiem fajny, bo bohaterowie nie byli płaskimi postaciami. Oglądali nawet faceci, bo Oreiro była tam całkiem, całkiem ten. Generalnie chodziło o to, że ona latała za blondynem (Facundo Arana), który chciał ją wielokrotne wykorzystać, zdradzał ją, ranił, mścił się na niej i generalnie traktował jak śmiecia. Narracja była taka, że to prawdziwa miłość, ale wiecie - trudna. Był tam też taki brunet, który pojawił się na krótko, ale był szlachetny, typ wyglądał jak dziecko Banderasa i Haydena Christensena ( ͡° ͜ʖ ͡°), był z przyszłością (prawnik). Traktował ją z troską, szacunkiem, chciał jej szczęścia tak bardzo, że odszedł, żeby mogła dalej latać za blondynem. Strasznie byłam rozczarowana taką postawą już jako gówniara, bo to było absurdalne. Teraz się zastanawiam, jaki takie kultowe produkcje miały wpływ na dziewczynki, którym normalizowano coś takiego. Znam masę kobiet, które dają się poniewierać, bo kochają.
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozkminy #lata90
Wszystkooo_ - Mam od wczoraj pewną rozkminę i chyba zniszczyło mi to dzieciństwo. 
Na...

źródło: sergio-ze-zbuntowanego-aniola-12

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wszystkooo_ jakieś 5, 7 lat później był znowu serial z Natalią i Facundo chyba na TV4 sos mi vida - jesteś moim życiem, czasem obejrzałem jakiś odcinek ale to już nie było to ani nie było takiego hajpu jak na zbuntowanego którego widział w tamtym czasie każdy
  • Odpowiedz
  • 1
@malibu99: Ale spektakularnie pomyliłam tytuł XD. Myślałam, że brzmiał "Waleczne serce", a tam w czołówce po prostu była piosenka o tym tytule po hiszpańsku. Tak, też to oglądałam, ona tam była bokserką i dziewczyną takiego typa, który był jak z tagu przegryw, a Facundo był szefem jakiejś firmy i adoptował potem dzieci. To zupełnie już nie było to.
  • Odpowiedz
@Wszystkooo_: o czym ty p--------z? to nie to serial normalizowało zachowanie tylko zachowanie znormalizowało serial; tekst niskiego IQ pokroju wykopka (mężczyzny) - do better hoe
  • Odpowiedz
Wiele kobiet "kocha" zwyroli, nawet po swoim slubie z ulozonym.


@durtu-treeman: bo dla wiekszosci wykopkow ulozony = ulegly i bezjajeczny oraz zwyczajnie nudny, przewidywalny czy bez wyrazu w lozku. widac to jak tutaj wielu sie zali, ze oni to maja pasje, a baby to nic xD tu nie chodzi o patusiarstwo, ale zwykla emocjonalnosc, dynamicznosc i lekka nute yolo zamiast totalnej zachowawczosci, jakby caly swiat chcial cie zabic.

lecz czego
  • Odpowiedz
@Wszystkooo_ oglądałem z mamą
Spoko serial ()

Co prawda miałem wrażenie że właśnie chodziło o ukazanie tej presektywy, babcia była tam postacią która miała olej w głowie i chyba właśnie to próbowała wpoić dziewczynie - czym ta prawdziwa miłość jest za czym gonić

Aaaaale chyba przeceniam serial, bo to jednak telenowela
  • Odpowiedz
  • 1
@masterdick: Piosenka nieśmiertelna. Co do babci to jestem sceptyczna, bo ona tam też w młodości święta nie była. Miała romans z dziadkiem bruneta ze zdjęcia i też go kopnęła w tyłek dla późniejszego męża. Tam się historia powtórzyła. Wnuczka zrobiła Sergio to, co babcia jego dziadkowi w młodości.
  • Odpowiedz
Dobra rozkmina, ale ja bardziej szanowałem trójkąty z Klanu typu Rafalski-Beata-Jacek czy Chorwat profesorek-Agnieszka-syn profesorka Chorwata itd. Z Rafalskim i Jackiem było tak, że Rafalski długo był tym złym, starym co młodą otumanił. Później to Jacek był złym, bo niejaką Barbarę Milecką, takiego starego MILFA wziął, na koniec Beata była z Rafalskim, a Jacuś trochę żył z Marią Niklińską i jej postacią, co niby zmarła. Jak jest teraz, nie wiem, z 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Sylwiusz89: O matko, to z moją babcią mógłbyś dyskutować. "Klan" to jej konik. Podobnie było kiedyś z "Modą na sukces". Tam to niektórzy nawet po dwa razy zmartwychwstawali i każdy z każdym w każdej konfiguracji.
  • Odpowiedz
@Wszystkooo_: Przy babci oglądałem ,,Klan", później jeszcze z 10 lat temu miałem epizod, co też, bo tam było nie oglądasz 50 odcinków, obejrzysz 3 i w 4 łapiesz wątki, ale teraz już nie wiedziałbym co i jak, bo nowe postacie, dr Lubicz, Elżunia dalej, ale chyba, a nawet na 100 % nie ma Krystyny, Ryśka, zakonnicy Doroty, więc stawiam, że teraz to nowy młody syn dr Lubicza Pawełek robi te
  • Odpowiedz