Wpis z mikrobloga

Mam od wczoraj pewną rozkminę i chyba zniszczyło mi to dzieciństwo.
Na pewno większość 25+ kojarzy kiedyś bardzo popularną w Polsce telenowelę "Zbuntowany Anioł" z Natalią Oreiro jako Milagros. Serial argentyński, całkiem fajny, bo bohaterowie nie byli płaskimi postaciami. Oglądali nawet faceci, bo Oreiro była tam całkiem, całkiem ten. Generalnie chodziło o to, że ona latała za blondynem (Facundo Arana), który chciał ją wielokrotne wykorzystać, zdradzał ją, ranił, mścił się na niej i generalnie traktował jak śmiecia. Narracja była taka, że to prawdziwa miłość, ale wiecie - trudna. Był tam też taki brunet, który pojawił się na krótko, ale był szlachetny, typ wyglądał jak dziecko Banderasa i Haydena Christensena ( ͡° ͜ʖ ͡°), był z przyszłością (prawnik). Traktował ją z troską, szacunkiem, chciał jej szczęścia tak bardzo, że odszedł, żeby mogła dalej latać za blondynem. Strasznie byłam rozczarowana taką postawą już jako gówniara, bo to było absurdalne. Teraz się zastanawiam, jaki takie kultowe produkcje miały wpływ na dziewczynki, którym normalizowano coś takiego. Znam masę kobiet, które dają się poniewierać, bo kochają.
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozkminy #lata90
Wszystkooo_ - Mam od wczoraj pewną rozkminę i chyba zniszczyło mi to dzieciństwo. 
Na...

źródło: sergio-ze-zbuntowanego-aniola-12

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wszystkooo_: Pamiętam jeszcze ona miała się hajtnąć z takim artystą na wózku inwalidzkim i uciekła mu sprzed ołtarza aby spędzać upojne chwile z Ivo gdzieś po jakichś opuszczonych bunkrach xD. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
  • Odpowiedz
  • 45
@crisbenz: Jakoś tak i ona tam straciła z nim cnotę. Ten artysta (Pablo) to był kuzyn blondyna, który tylko udawał, że nie może chodzić. Na litość ją chciał wziąć, bo wyglądała jak jego zmarła narzeczona. To był dopiero serial.
  • Odpowiedz
  • 20
@crisbenz: Dlatego ja uznaję tylko pierwszą część, jak odpływającemu kolonizatorowi robi pa pa. Przez nią i tak zginął najlepszy wojownik plemienia, który niczemu nie był winny. Druga część dla mnie nie istnieje.
  • Odpowiedz
@Wszystkooo_: "Alf" ma nawet własny kanał na twitch gdzie leci 24/dobę :) raz niechcący trafiłam i z 3h oglądałam na feelsach. ostatnio "x-files" oglądam ale no akurat Mulder nie pomiata Scully :D
  • Odpowiedz