Wpis z mikrobloga

Generalnie też macie wrażenie, że ten rząd się pogubił i panuje chaos informacyjny?
#powodz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@smutny_przerebel: Czemu nie? Ja wiem, że pisowcy n------------y non stop wyrwaną z kontekstu wypowiedzią Tuska (Czesi ostrzegli nas gdzieś tak po 17-18, a konferencja Tuska była o 9) to nic, ale na przykład Radek Karbowski słusznie zwrócił uwagę na brak strony monitorującej przebieg tych powodzi. Do tego dochodzi sytuacja w Wodach Polskich, które nie opróżniły zbiornika na czas. Dla mnie jest tu za dużo informacji i już się kompletnie zgubiłem
  • Odpowiedz
@Koziom mam tylko lekki dyskomfort spowodowany brakiem zdjęć premiera na tle największego na świecie samolotu, który przyleciał załadowany w 1/10 chińskimi workami i piaskiem z Sahary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koziom: Masz złe wrażenie, wszystko wiadomo. Na przykład jak przeczytam plotkę na twitterze, że przecieka tama w mojej gminie, to ja od razu wiem czy mam wejść na stronę wód polskich, czy na stronę IMGW, czy na stronę www gminy, czy na stronę www wojewody, czy na facebooka prywatnego burmistrza czy na facebooka gminy czy na twittera prywatnego burmistrza czy na BIP gminy. Po prosztu wchodzę tam i sprawdzam i
  • Odpowiedz
@danieldan: mi podobają się też czytelne komunikaty, dzięki którym zawsze wiem jak się zachować. Podaje przykłady:

Przegraliśmy. Walczyliśmy, ale nam się nie udało.

Porażka


To już koniec. Dziękujemy za walkę i pomoc mieszkańców
  • Odpowiedz
Generalnie też macie wrażenie, że ten rząd się pogubił i panuje chaos informacyjny?


@Koziom: Gratulacje, odkryłeś że państwo polskie składa się z mniejszych jednostek administracyjnych zwanych samorządami, a Tusk nie stoi w każdej gminie i nie ma możliwości kontrolować wszystkiego.
  • Odpowiedz
@Teec: Tak, masz racje! Jak burmistrz napisze na swoim prywatnym facebooku, że "przegraliśmy" to od razu bez domyślania wiem, czy jego rodzina umiera na raka, czy utopił się piesek który płynął z nurtem i go ratowali czy może pękła zapora i idzie na mnie fala tsunami. I od razu jest do pobrania mapa z prognozowanym zasięgiem wody po wylaniu, pozostałym czasem do ewakuacji i prognozowaną wysokością wody.
  • Odpowiedz