Wpis z mikrobloga

@Hanka_Szlachcianka: tytuł kolejnego artykułu na zalinkowanej stronie : "Szokujące Ceny Naklejek Bambi z McDonald’s: Dlaczego Tak Drogo?" xD
Co muszą mieć nasrane w głowie ludzie żeby interesować się i czytać takie artykuły
  • Odpowiedz
@Hanka_Szlachcianka: No autor się jakoś nie popisał też. "Wykop, popularna polska platforma dyskusyjna, stworzyła specjalny tag „frajerzyzmlm” poświęcony Izie." Stek bzdur, bo tag był dużo wcześniej niż Iza zaistniała a poza tym nic konkretnego autor nie napisał.
  • Odpowiedz
@Hanka_Szlachcianka: jasne, dekonspiracja tych oszustów to ważna sprawa ale mam nadzieje że to nie pójdzie za daleko i nie skończy się jakąś walką na patogali bo takich oszustów z głośnym nazwiskiem jak ona federacje chętnie biorą
  • Odpowiedz
@Hanka_Szlachcianka: niestety w tych czasach gdy ktoś odpowiednio mocno się skompromituje to dostaje w nagrodę angaż do patogali za kilkaset tysięcy. A jeśli tam będzie nadal robił z siebie debili i dalej się kompromitował to jego kariera będzie tam trwała dłużej i więcej zarobi. I o ile Izka może nie przekonać wiele osób do mlm ale jeśli by się jakimś cudem spełniło to co napisałem to myślę że wiele młodych
  • Odpowiedz
@PieknyWojciechPostrachDziewic: @Hanka_Szlachcianka

Pan dziennikarz "Dawid Pośpiech" w pośpiechu skorzystał z mocy AI.
Cały artykuł wypluty przez ChatGPT, widać głównie po podsumowaniu:

Iza Adamczyk to postać kontrowersyjna, która stała się centralnym punktem dyskusji na temat MLM w Polsce. Jej działalność wywołuje silne emocje i dzieli opinie publiczną. Choć jej profil może być inspiracją dla niektórych, warto zachować ostrożność i dokładnie sprawdzić informacje przed podjęciem
  • Odpowiedz
@Hanka_Szlachcianka: co to za g---o wysrane z chatgpt?

gdybym nie znał tego całego biznesu i byłbym osobą postronną po przeczytaniu tego lania wody stwierdziłbym że dziewczyna próbuje zarobić w pracy jak każdej innej a jakieś pryszczate piwniczaki z internetu się do niej p------------ą a wyjaśnienie działania MLM jest wręcz przedstawione pozytywnie

gdzie choćby sugestia że mamy do czynienia z piramidą finansową, które zniszczyły życia wielu ludziom i doprowadziły ich do
  • Odpowiedz