Wpis z mikrobloga

560 977 + 180 + 7 + 29 = 561 193

Ironman już za mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z otyłości drugiego stopnia (jakieś 135kg w szczytowym momencie przy wzroście 186cm) do zostania człowiekiem z żelaza i to w 3 lata. Ale nigdy więcej startów w Malborku, na moim dystansie były 4 pętle rowerowe i o ile pierwsza była sprawiedliwa (w pierwszą stronę wiatr w plecy, powrót z wiatrem w twarz) tak potem zaczął wiać halny i zaczęło również kręcić wiatrem i finalnie pewnie z 70% czasu wiatr był co najmniej niekorzystny. Ostatnie 15km to już głowa siadała jak jechałem z prędkością 21-23km/h ale na szczęście się udało.

#rowerowyrownik #szosa #wykoptribanclub #ironman

Skrypt | Statystyki
Futsalista_cisowianka - 560 977 + 180 + 7 + 29 = 561 193

Ironman już za mną ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: triat

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uhauha: Prawie 13:30, nadrzędnym celem bylo ukończenie, myślałem o złamaniu 14h, w trakcie wyscigu (a szczególnie po dobrym jak na mnie pływaniu w 1:30h) była niesmiała myśl o 13h, ale jednak wietrzna trasa rowerowa (plus jazda na zwykłem rowerze szosowym bez lemondki) + pierwszy w życiu bieg powyżej 25km zweryfikowały moje zapędy, chociaż i tak jestem zadowolony. Waga 90kg, do optymalnej startowej zabrakło 7-10kg. W listopadzie kończę 31 lat.
  • Odpowiedz