Wpis z mikrobloga

siema, wyemigrowal ktos do Francji lub Kanady? Opisze mi jak się mu tam żyje? Ponoc Kanada jest w kryzysie, szczegolnie jesli chodzi o prace i niskie wynagrodzenie, ale moze nie jest tak źle. Oprócz tego szukam osób z NL, Danii i Norwegii/Szwecji - jaki kraj najlepszy, szczegolnie bez wyksztalcenia wyzszegp?
Pozdrawiam
#emigracja #kanada #francja #dania #holandia #szwecja #norwegia
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janlechow148 ciężko mi się wypowiedzieć jak ludziom bez wyższego wykształcenia może tu być, ale Dania wydaje się dawać możliwość spokojnego i dobrego życia. Trzeba się zintegrować, języka nauczyć żeby nie był odludkiem ale również trzeba pamiętać że to emigracja i długo się schodzi żeby powiedzieć że jest się u siebie. Ja ponad 2 lata tutaj i na razie plan żeby zostać. Ale w informatyce więc pewnie inne realia
  • Odpowiedz
@anteniarz ja właśnie buduje ten dom z tego gowna :) za 180m2 wychodzi mi ten dom 6500zl za m2 I w tym już liczę działkę, i wykończone 120m2 pod wprowadzenie się (kuchnia, łazienki, piece, cała elektryka i inne rzeczy). Tak się tu buduje i nie narzekam na to w ogóle. Tornad nie ma, w zimę ciepło, w lato klimatyzacja i nie muszę żyć jak robak w 40m2 w bloku od pana
  • Odpowiedz