Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy dewy cenami podziękują wykopkom za całą tę kampanię nienawiści xD Nie oszukujmy się sranie na branżę dawno wyszło poza torpedowanie pomysłu dopłat i zmieniło się w wyrzyg autystycznej frustracji.

Gdybym to ja sprzedawał mieszkanie, decydował o cenach (a czasem mi się zdarza xd) i zobaczył w biurze 20-30 latka chcącego kupić mieszkanie, a już szczególnie typa z IT to oczami wyobraźni od razu widziałbym wykrzywioną mordę jakiegoś pastiboxa. Co znaczy w praktyce: rabatu nie będzie, zniżki na miejsce parkingowe nie będzie, korzystniejszej formy płatności nie będzie... itp.

Także jeżeli traficie kiedyś na mnie, albo kogoś z branży kto skojarzy tę inbę i ją sobie zapamięta, to pamiętajcie że podziękowania należą się mickiemu gówmomidasowi i jego wesołej grupce.

Nie udało mu się obniżyć ceny nawet o złotówkę ale za to udało mu się bardzo skutecznie podsycić najgorsze emocje. Każdy ma jakiś talent. xD

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, to tylko taka luźna informacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
- nienawiść z bezsilności - źle

- beznamiętne upasanie - okej?


@aloucie: beznamietne upasanie? Wy macie odklejkę tak mocną że wylecieliście już na orbitę. Wymyśliliscie sobie że ta beka 2% uratowała deweloperów i bez tego to nic by się nie sprzedawało co jest zupełnie nieprawdą. Większość lokali i tak się sprzedała na normalny komercyjny kredyt. A wcześniej nie było żadnych programów wsparcia od 2018r. Państwo bez przerwy wali pieniadze miliardami
  • Odpowiedz
@pysznewpierdalator: w ogóle kogo masz na myśli mówiąc spadkowicz bo spadkowiczem jest Mick, spadkowiczem jest też Altruista i wielu innych i rozrzut meroryoryki i poglądów w tej grupie jest ogromny. Pisałem Ci już zresztą pod innym wpisem, że poglądy są jak d--a każdy ma swoje oraz, oraz że grono spadkowiczów tak samo jak wzrosrowiczow to nie są jakieś zamknięte elitarne kluby - tak jak na wzrosrowiczów nie patrzy się przez
  • Odpowiedz
  • 0
Że, ze wszystkich ludzi do których mogłeś się przyczepić przyczepiłeś się do Pastiboxa, a gość w sumie praktycznie z tego co widzę nie jest aktywny za bardzo na tagu - a jego główny wkład w tag to portal olxdata.


@iamjashin: No w sumie masz rację, taki miły gość, bardzo zdrowy psychicznie i nietoksyczny wcale
wypopekX - >Że, ze wszystkich ludzi do których mogłeś się przyczepić przyczepiłeś się...

źródło: pasti

Pobierz
  • Odpowiedz
@wypopekX Najwięcej czasu pewnie tracisz udzielając się na tym tagu. Niczemu to nie służy, a poklasku nie znajdziesz, co przekłada się negatywnie na higienę psychiczną. A nagonka, no cóż - nie popieram przemocy, ale ekstremalne zachowania to odwzierciedlenie ekstremalnych nastrojów. Coś jednak pod**rwiło ludzi do tego stopnia. W mordę od wykopka nie dostaniesz, bo po pierwsze musieliby wyjść z piwnicy, a po drugie musiałbyś być twarzą deweloperki jak Midel.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarza01:

twoerdzisz, że przy rekordowej ofercie to ty sobie bedziesz wybierał klientów?!


Owszem. Bo ja już nic nie muszę. Poza tym "rekordowa oferta..." xd Już ja dobrze wiem jak to wygląda i czytam jak się wypłakują na tagu przeglądający oferty że tu gówniany układ, tamto wymaga remontu generalnego, kolejne klitka... Ci którzy co mają towar dobrej jakości nie
  • Odpowiedz
@iamjashin: no ale ja rozmawiam właśnie z tymi skrajniakami tutaj.

I jak chcesz to sobie młodych singli ale tylko w dużych miastach dodaj do tej grupy (chociaż dla nich jak już wyjdzie na minus to nie tak duży bo jednak do 200k dopłaty dostają, zakladsjsc wkład własny ze 100k to we Wrocławiu dużo im nie braknie na zwykłym kredycie do takiej kawalerki, a ja piszę o normalnych ludziach a nie
  • Odpowiedz
  • 0
e to Ty masz problem z tym że ktoś zaczął protestować przeciw wykorzystywania sytuacji przez dewów więc Twoje porównanie że ktoś się odwinął jest całkowicie nie trafione, a nawet całkowicie jest odwrotnie, bo to zwykli ludzie się odwineli kaście ludzi uprzywilejowanej


@wykopanywykopek: To akurat nieprawda, bo krucjata antydeweloperska przez spadkowiczów prowadzona jest od kilku lat. Kazdy może chcieć kupić taniej mieszkanie, ale jeżeli w tym celu pracuje na takim urabianiem opinii żeby ludzie którzy budują te mieszkania mieli kłopoty, żeby im zniechęcać klientów, żeby straszyć tych klientów że głupio i za wcześnie kupią bo zaraz spadki - to przegina pałę. Chciałbyś czytać codziennie że ktoś się niezdrowo emocjonuje tym co robisz i wali konia do myśli, ze zbankrutujesz? Nie wiem czy jest drugi równie toksyczny tag.

I bez tekstów, że to frustracja brakiem pieniędzy, bo wielu ma jeszcze mniej pieniędzy a nie ma takiej z------j
  • Odpowiedz
@wypopekX Poważne pytanie.

Jak w takim razie oceniasz urabianie mediów i ludzi, żeby mieszkania były jak najdroższe. Zachęcanie do spekulanci itd. Bo to od lat ma miejsce?

Tylko jedna strona ma prawo do swojej agendy? Bo tak wybrzmiewa z twoich ust.

W swojej wypowiedzi kompletnie pokonałeś faktyczny wpływ kredytu zero na rynek i temat lepkości cen.
  • Odpowiedz
@wypopekX to że system jest chory od wielu lat i pozwala na rozwój patologii nie znaczy że nie można krytykować. Widzisz, BK2% otworzyła oczy ludziom. Zobaczyli że są robieni w balona a każda złotówka przekazana na wsparcie, generuje dużo więcej zysku u deweloperów oraz banków plus dodatkowo oczywiście zysk dla pijawek z agencji i różnego rodzaju inwestorów. Branża mogła mieć dobrą reputację ale nie chciała przez chciwość.
  • Odpowiedz
@wypopekX no właśnie przyznałeś że deweloperzy ( tych których bronisz) wykorzystują sytuację do kreowania FOMO i budują byle co i byle jak aby zarobic - bo mogą. Państwo pozwoliło na wygenerowanie sytuacji że dewowie są siłą sprawczą i od nich zależy co ludzie chcą.
  • Odpowiedz
@wypopekX: to se pójdę gdzie indziej, j--------e,zawód wybrany, was wysralo jak grzyby po deszczu i będę brał najlepsza ofertę i tyle xDDD chłop myśli, że się zemści bo bonusiku nie zaproponuje a potem będzie płacz, że nikt nie kupuje. Mam nadzieję, że to troll
  • Odpowiedz
@DalaCiLama:
"Jak ktoś przyjdzie do ciebie kupić mieszkanie to ukłonisz się ładnie, ucałujesz rękę i spytasz "Czy chce Pan rabat na mieszkanie? 10% może być, 20% też a i 30% się znajdzie." Tak zapytasz."
chamie pier_dolony
  • Odpowiedz