Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy dewy cenami podziękują wykopkom za całą tę kampanię nienawiści xD Nie oszukujmy się sranie na branżę dawno wyszło poza torpedowanie pomysłu dopłat i zmieniło się w wyrzyg autystycznej frustracji.

Gdybym to ja sprzedawał mieszkanie, decydował o cenach (a czasem mi się zdarza xd) i zobaczył w biurze 20-30 latka chcącego kupić mieszkanie, a już szczególnie typa z IT to oczami wyobraźni od razu widziałbym wykrzywioną mordę jakiegoś pastiboxa. Co znaczy w praktyce: rabatu nie będzie, zniżki na miejsce parkingowe nie będzie, korzystniejszej formy płatności nie będzie... itp.

Także jeżeli traficie kiedyś na mnie, albo kogoś z branży kto skojarzy tę inbę i ją sobie zapamięta, to pamiętajcie że podziękowania należą się mickiemu gówmomidasowi i jego wesołej grupce.

Nie udało mu się obniżyć ceny nawet o złotówkę ale za to udało mu się bardzo skutecznie podsycić najgorsze emocje. Każdy ma jakiś talent. xD

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, to tylko taka luźna informacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypopekX: mieszkam na nowym osiedlu deweloperskim i na grupce osiedlowej na fb posty w stylu sprzedam/wynajmę mieszkanie/miejsce parkingowe/komórkę lokatorską zdobywały w dzień od publikacji 10 komentarzy „priv” i raczej nie wracały. Teraz obok buduje się łącznie około 10 nowych bloków. Od jakiegoś miesiąca na grupie przewijają się te same posty z ofertami, praktycznie nikt już ich nie komentuje a cena za wynajem miejsca parkingowego spadła z 300-400 na 200zl, i
  • Odpowiedz