Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy dewy cenami podziękują wykopkom za całą tę kampanię nienawiści xD Nie oszukujmy się sranie na branżę dawno wyszło poza torpedowanie pomysłu dopłat i zmieniło się w wyrzyg autystycznej frustracji.

Gdybym to ja sprzedawał mieszkanie, decydował o cenach (a czasem mi się zdarza xd) i zobaczył w biurze 20-30 latka chcącego kupić mieszkanie, a już szczególnie typa z IT to oczami wyobraźni od razu widziałbym wykrzywioną mordę jakiegoś pastiboxa. Co znaczy w praktyce: rabatu nie będzie, zniżki na miejsce parkingowe nie będzie, korzystniejszej formy płatności nie będzie... itp.

Także jeżeli traficie kiedyś na mnie, albo kogoś z branży kto skojarzy tę inbę i ją sobie zapamięta, to pamiętajcie że podziękowania należą się mickiemu gówmomidasowi i jego wesołej grupce.

Nie udało mu się obniżyć ceny nawet o złotówkę ale za to udało mu się bardzo skutecznie podsycić najgorsze emocje. Każdy ma jakiś talent. xD

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, to tylko taka luźna informacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypopekX: w tym tagu chodzi o usprawiedliwienie swoich niepowodzeń i wykreowania sobie wyimaginowanego przeciwnika który psuje plan elitarnej ponadprzecietnie inteligentnej grupy

Rozumiem bycie przeciwko dopłatom, ale tu jest typowa Polacka nienawiść żeby tylko deweloperki się na mordę wyj3baly i sobie ryj roztrzaskały.

Dlatego też satysfakcjonujace jest patrzenie jak agresor w postaci spadkowicza sam raz za razem przerywa, ale niekonsekwencja i to selektywne wybieranie informacji/wniosków żeby tylko doj3bac drugiej stronie aż
  • Odpowiedz
@wypopekX
Czyli jesteś równie mściwy, małostkowy i zawistny jak wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z pozycji siły będziesz rozdawał kary za domniemane krzywdy, to faktycznie zwycięstwo charakteru! Podsumuję to tak:
aloucie - @wypopekX 
Czyli jesteś równie mściwy, małostkowy i zawistny jak wykopki ( ...

źródło: 1000001809

Pobierz
  • Odpowiedz
@kawalerka15k: to nie jest ból d--y tylko nienawiść i złowróżenie jednemu dla własnej korzyści (chociaż szczerze to wątpię już nawet w tą korzyść, bardziej bym obstawiał dla damtysfakcji). Toksyczne i nieprzyjemne na maksa xd

Oczywiście deweloperki robią to samo tylko że oni rzeczywiście dla własnej korzyści majątkowej.
  • Odpowiedz
@wypopekX ale to Ty masz problem z tym że ktoś zaczął protestować przeciw wykorzystywania sytuacji przez dewów więc Twoje porównanie że ktoś się odwinął jest całkowicie nie trafione, a nawet całkowicie jest odwrotnie, bo to zwykli ludzie się odwineli kaście ludzi uprzywilejowanej
  • Odpowiedz
@pysznewpierdalator: no biorąc pod uwagę wysokości obecnych marz to puściłeś wodze fantazji w pierwszej swojej części wypowiedzi.

Ale w sumie to Cię nie czaje. Wiesz, że dopłaty są złe. Że działają kontrproduktywne i są szkodliwe dla społeczeństwa. Po czym przechodzisz nad tym do porządku dziennego i mówisz w sumie to spoko bo dewowie robią to dla zysku ale taki Mick to jest prawdziwy szkodnik. Naprawdę?
  • Odpowiedz
  • 0
@kawalerka15k: no tak ból d--y randomów w internecie jest gorszy niż korupcja i lobbing deweloperki xD

Jeżeli jedno i drugie ma miejsce a nie jest tylko wytworem PR-owym frustratów to zasuwaj do prokuratury i składaj doniesienie pod rygorem odpowiedzalności karnej za fałszywe zeznania. Jeżeli wiesz, że tak jest, to chyba się nie boisz?
  • Odpowiedz
Wiecie co jest najzabawniejsze?

Że, ze wszystkich ludzi do których mogłeś się przyczepić przyczepiłeś się do Pastiboxa, a gość w sumie praktycznie z tego co widzę nie jest aktywny za bardzo na tagu - a jego główny wkład w tag to portal olxdata.

Aż tak bardzo boli Cię publiczny dostęp do informacji i utrata monopolu na dane? Ja wiem, że wy bardzo kochacie mieć monopol na dane dlatego np. ceny tylko na
  • Odpowiedz
@iamjashin: nie. Wiem że są złe, tak jak dopłaty dla górników i innych pryków ale wiem że g---o mogę, a liczenie na pomoc państwa to szczyt naiwniactwa. Dlatego ruszyłem d00pala sobie zarobić, udało się z bk2, bez bk2 bym wziął mniejsze coś i nadplacal a potem ewentualnie wymienił. Ale mi nie chodzi żeby każdy tak zrobił.

Ja krytykuję spadkowiczów za niekonsekwencję, za mściwość, nienawiść i nierzetelność.

Jak się zastanawiam czy są jakieś pozytywne strony dopłat to pisze że nie jestem za dopłatami tylko że nie jest tak jak spadkowicze piszą że młodzi dostają gamę over bo nie dostają. Stare przegrywy dostają czyli sami spadkowicze. To nie znaczy że jestem za
  • Odpowiedz
@wypopekX
twoerdzisz, że przy rekordowej ofercie to ty sobie bedziesz wybierał klientów?!

Oj zmienia sie paradygmaty na przestrzeni kilku lat. Ktoś tutaj sie mocni zdziwi. Pikaczu face zobaczą w lustrze.
  • Odpowiedz
  • 0
Czyli jesteś równie mściwy, małostkowy i zawistny jak wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z pozycji siły będziesz rozdawał kary za domniemane krzywdy,


@aloucie: Nie, nie za domniemane krzywdy tylko za stracony czas, nerwy, tylko dlatego że jakieś autystyczne zwierze zrobiło sobie z tego hobby i sie dobrze przy tym bawi. A ten hejt może mieć poważne konsekwencje. Niech się trafi jeden czy drugi zaburzony odklejeniec (których
  • Odpowiedz
Nie, nie za domniemane krzywdy tylko za stracony czas, nerwy, tylko dlatego że jakieś autystyczne zwierze zrobiło sobie z tego hobby i sie dobrze przy tym bawi. A ten hejt może mieć poważne konsekwencje. Niech się trafi jeden czy drugi zaburzony odklejeniec (których tu nie brakuje) naczyta sie że deweloperzy to największe zło tego świata potraktuje to zbyt poważnie i komuś zrobi krzywdę. To nie jest zabawa.


@wypopekX

jak by ktos
  • Odpowiedz
@pysznewpierdalator: a jesteś beneficjentem więc będziesz miał pozytywniejszą percepcję

"Jak się zastanawiam czy są jakieś pozytywne strony dopłat to pisze że nie jestem za dopłatami tylko że nie jest tak jak spadkowicze piszą że młodzi dostają gamę over bo nie dostają. Stare przegrywy dostają czyli sami spadkowicze. To nie znaczy że jestem za dopłatami.

Tldr nie powinno być dopłat ale powinno być prostowanie urojeń spadkowiczów w temacie dopłat, bo oni je przerysowują żeby wyglądały na straszniejsze niż są. Spadkowicze chcą wmówić młodym zwyklakom że będą mieli tak samo chvjowo jak starzy samotni pi3rdziele i chcą młodymi sobie gębę
  • Odpowiedz