Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy dewy cenami podziękują wykopkom za całą tę kampanię nienawiści xD Nie oszukujmy się sranie na branżę dawno wyszło poza torpedowanie pomysłu dopłat i zmieniło się w wyrzyg autystycznej frustracji.

Gdybym to ja sprzedawał mieszkanie, decydował o cenach (a czasem mi się zdarza xd) i zobaczył w biurze 20-30 latka chcącego kupić mieszkanie, a już szczególnie typa z IT to oczami wyobraźni od razu widziałbym wykrzywioną mordę jakiegoś pastiboxa. Co znaczy w praktyce: rabatu nie będzie, zniżki na miejsce parkingowe nie będzie, korzystniejszej formy płatności nie będzie... itp.

Także jeżeli traficie kiedyś na mnie, albo kogoś z branży kto skojarzy tę inbę i ją sobie zapamięta, to pamiętajcie że podziękowania należą się mickiemu gówmomidasowi i jego wesołej grupce.

Nie udało mu się obniżyć ceny nawet o złotówkę ale za to udało mu się bardzo skutecznie podsycić najgorsze emocje. Każdy ma jakiś talent. xD

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, to tylko taka luźna informacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypopekX: Jak ktoś przyjdzie do ciebie kupić mieszkanie to ukłonisz się ładnie, ucałujesz rękę i spytasz "Czy chce Pan rabat na mieszkanie? 10% może być, 20% też a i 30% się znajdzie." Tak zapytasz.
  • Odpowiedz
@wypopekX: aż tak nie śledzę tego tagu by kojarzyć wszystko o wszystkich tutaj. Ale że jesteś z branży to już w pełni rozumiem, że się zapierasz rękami i nogami by bronić tych dopłat. Przeceniasz znaczenie tego tagu tak samo jak spadkowicze
  • Odpowiedz
  • 0
Jak ktoś przyjdzie do ciebie kupić mieszkanie to ukłonisz się ładnie


@DalaCiLama: jak ktoś przyjdzie do mnie kupić mieszkanie i zobaczę mordę wykopową to się rzeczywiście bardzo szeroko uśmiechnę. Widzisz, wasz problem polega na tym, ze nie rozumiecie, że pieniądze to nie wszystko. Spokojnie wolałbym zarobić mniej ale zetrzeć spadkowiczowi ten kretyński uśmiech z twarzy. Kwestia zasad, charakteru... Nie zrozumiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypopekX: równie dobrze można gdybać, czy ludzie nie zaczną terroryzować agentów nieruchomości, bo zaraz po dewach, którzy są jakimiś panami z telewizorka niechęć przeniesie się na te pijawki; ale to jest Polska tutaj każdy ponarzeka, po czym zapłaci, bo lobby nie po to swoich ludzi wciska do ministerstw, żeby należnego nie dostać
  • Odpowiedz
Chłop się zawziął żeby bronić kasty deweloperskiej czyli swojej michy. Wiedziałem że jesteś odpowiednikiem Micka ale nie myślałem że poważny pan od nieruchomości zniży się żeby przepychać się z "hehe programistami" na portalu że śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
  • 0
czy ludzie nie zaczną terroryzować agentów nieruchomości, bo zaraz po dewach, którzy są jakimiś panami z telewizorka niechęć przeniesie się na te pijawki;


@GomiGomi: ale ja nie gdybam, tylko informuję o moim osobistym nastawieniu nabranym przez te pół roku patrzenia się na to co robią wykopki i jak wypełniają przestrzeń wyrzygiem
  • Odpowiedz
  • 0
Chłop się zawziął żeby bronić kasty deweloperskiej czyli swojej michy.


@wykopanywykopek: Jesteś jak z tego dowcipu o żydzie co to idzie na wojnie strzelać i dziwi się, że ktoś mógłby do niego strzelać "bo za co?"

Zdziwiony że rzyganie komuś w twarz kończy się tym, że się odwinie i odpowie
  • Odpowiedz
  • 0
czyli mopujesz według ustalonego harmonogramu z góry. ok


@stefan_pmp: jak już napisałem - tak sobie tłumacz i się pocieszaj jeżeli taki cope ci do czegoś potrzebny
  • Odpowiedz