Wpis z mikrobloga

  • 21
@smk666 bardziej c-----o wyglądają wypchane kieszenie przez portfele i telefony (które notabene łatwiej z-----ć w tłumie). Lubie nosic wygodna saszete z piciem, chustkami, gumami do żucia i czymkolwiek co może mi się przydać np. tabsy na bol głowy, nie mówiąc o kluczach i portfelu. Kieszenie spodni wyglądają jak nowe, bez odciśniętych telefonów (które k---a przy każdym schylaniu, kucaniu, siadaniu wbijają się w cialo lub rozsadzają spodnie).
  • Odpowiedz
@smk666: ja tam lubię mieć plecak przy sobie. A nuż może kupię sobie coś w drodze do/z pracy i w ogóle nie lubię mieć zapchanych kieszeni. Portfel, telefon, klucze, szlugi, to już lekki dyskomfort, a jeszcze może jakieś chusteczki do nosa itd.
  • Odpowiedz
Jakieś 70% facetów niespecjalnie się bawi w modę i ubiera cokolwiek.

A odnośnie cross body i 'opaskowania' ja to akurat uważam za super rzecz.

Nie znoszę mieć wypchanych kieszeni, portfel,klucze, telefon, p-------y i jest mega nieprzyjemnie. A tak część trafi do cross body i w kieszeni luzik.
  • Odpowiedz
@Lefty @borostwor ja tak samo zawsze z plecakiem po mieście zasuwam. Przede wszystkim ze względu na wodę, bo zawsze muszę mieć przy sobie coś do picia, a przy okazji portfel, scyzoryk, mini apteczka, chusteczki, słuchawki, długopis, pendrive
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie po co miałbym nosić coś takiego na miasto kiedy w dzisiejszych czasach jedynym niezbędnym EDC jest telefon, klucz do domu i fajki, gdy ktoś pali a to spokojnie zmieści się w dwóch kieszeniach spodni.


@smk666: Też sobie nie wyobrażałem dopóki nie kupiłem iphone'a pro maxa. Telefon jest po prostu ciężki i przy chodzeniu w luźniejszych spodniach powoli spadają. Muszę albo mocno wiązać spodenki albo brać kołczan sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
  • 1
@smk666 w dresach bez paska jak włożysz telefon, klucze i portfel to opadną po kilku krokach bo ściągacz ich nie dźwignie.
Jak trzeba gonić leszcza, albo s--------ć przed psem, to też się strasznie majtają kieszenie.
W normalnych spodniach nie potrzebujesz kołczanu, to akcesorium dedykowane do dresiwa.
  • Odpowiedz
@smk666: Żeby ci nie z------i. Saszeta nie zajmuje dużo miejsca, a potencjalny złodziej musi ją najpierw otworzyć, co jest cięższe niż wyjęcie z kieszeni spodni.
  • Odpowiedz
@smk666: Przypuszczam, że wygodniejsza taka saszetka niż wypchane kieszenie. Poza tym wiele spodni nie ma kieszeni na zamek, więc telefon może wypaść.
  • Odpowiedz
@bylem_simpem: ja nigdy nie nosiłem ale co w tym takiego złego, te kilkanaście lat temu to rzeczywiście byłby chyba obciach ale teraz? Co to w sumie kogo obchodzi co kto nosi, to już chyba nie te lata
  • Odpowiedz