Wpis z mikrobloga

  • 1
@borostwor: nie mówię, że grzech czy wstyd ;p chcesz nosić to noś po prostu brzmi jak overkill i tak się zacząłem zastanawiać ile osób na milion nosi np. rękawiczki czy ustnik
nawet power bank wydaje się przesadą, ale no jak Ci tak wygodnie to spoko, po prostu pytam
  • Odpowiedz
  • 1
jedynym niezbędnym EDC jest telefon, klucz do domu i fajki,


@smk666: Dodaj do tego zapalniczkę, chusteczki i załóżmy, że masz tych kluczy kilka spiętych i już się robi mało wygodnie, szczególnie w lato w krótkich spodenkach

Saszety nie noszę i się z nich śmieje, ale wygoda jest na pewno
  • Odpowiedz
  • 7
@smk666 Dorzuć do tego portfel, a będziesz mieć wypchane kieszenie, które źle wyglądają. Z resztą, powodzenia z chowaniem okularów do kieszeni xD
  • Odpowiedz
  • 1
Dorzuć do tego portfel


@Dlkvv:
Ale po co wypychać sobie kieszenie, jak płatności i dokumenty ogarniasz telefonem albo nawet smartwatchem. Ostatnio złapałem się na tym, że miałem problem przypomnieć sobie przy bankomacie pin do karty, bo od lat płacę wyłącznie apple watchem a z bankomatów nie korzystam.

powodzenia z chowaniem okularów

No tak ale jak nosisz okulary to masz je zwykle na nosie a nie w kieszeni, chyba ze masz
  • Odpowiedz
  • 1
Nie wyobrażam sobie po co miałbym nosić coś takiego na miasto


@smk666: A gdzie indziej oni zmieszczą podpaski, szminki i tusz do rzęs? Trochę logiki.
  • Odpowiedz
  • 10
@smk666 Kartę miejską, dowód osobisty też w kieszeni luzem mam nosić? Z resztą, telefonem nie wszędzie zapłacisz, szczególnie za granicą. Co do okularów, to miałem na myśli przeciwsłoneczne.

Nie rozumiem czepiania się innych o to w czym chodzą XD
  • Odpowiedz
  • 3
Kartę miejską

@Dlkvv:
Przecież większość miast ma aplikacje do tego.

dowód osobisty też w kieszeni luzem mam nosić?

Przecież jest mObywatel. Poza tym po co Ci dowód, codziennie bierzesz pożyczkę, chodzisz do lekarza, urzędu albo odbierać przesyłki na pocztę? Nie przypominam sobie aby chociaż raz był mi potrzebny w ostatnich niemal dwudziestu latach oprócz
  • Odpowiedz
  • 2
@smk666 Dowód chociażby po to, żeby Cię do klubu wpuścili. Bez karty miejskiej też można jeździć ale nie każdego stać na to ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie no do klubów w sumie pełna zgoda, bierze się jak najmniej ale jeśli to jakiś wypad na pół dnia, to warto mieć ze sobą coś więcej niż telefon. W takim wypadku chowanie wszystkiego po kieszeniach źle wygląda, bądź jest niemożliwe,
  • Odpowiedz
  • 0
Dowód chociażby po to, żeby Cię do klubu wpuścili.


@Dlkvv:
Nigdy mnie nikt nie prosił o dowód, tak na wejście jak i przy zakupie alko, nawet jak miałem te 18 (albo i nawet nieco mniej ) lat. Może czasy się zmieniły ale w międzyczasie powstał mObywatel.

jakiś wypad na pół dnia, to warto mieć ze sobą coś więcej niż telefon.

Pisałem o tym w drugim komentarzu, że rozumiem plecak, torbę
  • Odpowiedz
@smk666: ja zawsze noszę portfel bo w 90% przypadków używam gotówki do tego klucze do samochodu, domu i garażu oraz okulary przeciwsłoneczne, więc bez pedałki jak bez ręki, mimo, że wiem, że głównie patusy to noszą xd jesienią i zimą kieszenie w kurtce wystarczają
  • Odpowiedz
  • 27
@mattz_: wytłumacz no tak na szybko, w czym ten twój plecaczek jest lepszy od tych "pasów bezpieczeństwa"? Może być w punktach.
Generalnie człowiek czyta i ku5##a nie wierzy, argumentem za tym, by ktoś obcy czegoś nie nosił, jest fakt, że ktoś jeszcze inny nie potrzebuje portfela/notatnika/rękawiczek/kijwieczego.
Pewnie też nikt nie powinien mieć samochodu dostawczego, bo ja sam osobiście niczego nie przewożę dużego (oprócz ego).
  • Odpowiedz
  • 0
@jakucam: nie wiem czy lepszy, dla mnie wygodniej bo jest on na plecach, jak miałem torbę z boku to mnie denerwowała. A ty się uspokój bo spinasz się za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz