Wpis z mikrobloga

@bylem_simpem:
Nie wyobrażam sobie po co miałbym nosić coś takiego na miasto kiedy w dzisiejszych czasach jedynym niezbędnym EDC jest telefon, klucz do domu i fajki, gdy ktoś pali a to spokojnie zmieści się w dwóch kieszeniach spodni.
  • Odpowiedz
ja noszę jeszcze ebooka. I to już w kieszeni się nie mieści


@Areck:
Ale chyba nie nosisz go do klubu na imprezę jak panowie z wpisu? W dojazdach do pracy czy załatwiając sprawy człowiek i tak ma jakiś plecak czy większą torbę.
  • Odpowiedz
no nie wiem ja jak gdzieś wychodzę to biorę plecak a do niego picie chusteczki okulary bluzę, portfel i nie wiem co jeszcze

@ksylitor:
Tylko po co to wszystko na kilkugodzinne wyjście (co innego na cały dzień a o takim przypadku pisałem w drugim komentarzu)? Tylko kłopot w niektórych rozrywkowych miejscach co potem zrobić z plecakiem. Portfel zaś nie jest do niczego potrzebny od dobrych kilku lat, skoro za pieniądze czy dokumenty może odpowiadać telefon.

A jak musisz mieć ze sobą insulinę albo inne leki to gdzie je
  • Odpowiedz
@smk666: ja nie lubię mieć w kieszeni nic poza telefonem. Butelka z wodą, słuchawki, kulka pod pachę jak jest gorąco żeby nie j---ć, ściereczka do okularów. Mam taki plecaczek przez ramie i się sprawdza, nie trzeba nosić torby na boku.
Nawet zmieści się jakieś browar lub tablet jak jest potrzeba.
mattz_ - @smk666: ja nie lubię mieć w kieszeni nic poza telefonem. Butelka z wodą, sł...

źródło: 5306_micityslingbag-black-800px-hero

Pobierz
  • Odpowiedz
A jak musisz mieć ze sobą insulinę albo inne leki to gdzie je upchasz?


Tak kurła i na zdjęciu widzimy właśnie grupę cukrzyków idących do szpitala zbadać swoją krew xD

Te torby na ramię są po prostu brzydkie i są często noszone przez niektóre grupy (dresy i sebki) co mnie osobiście jeszcze bardziej di nich zniechęca. Już wolę ograniczyć to co ze sobą noszę a potrzebne rzeczy poupychać w kieszeniach. Jak gdzieś
  • Odpowiedz
@smk666 nosze w tym portfel, etui od okularów, leki na sraczkę, długopisy, markery, klucze od chaty, samochodów, garażu, roboty, gaz i ledwo się zamyka. W bojówkach bym musiał chodzić z 10cioma kieszeniami żeby to pomieścić
  • Odpowiedz