Wpis z mikrobloga

@aa-aa jest dokladnie odwrotnie. jak chodzilem do podatawowki i liceum to kazdy mial w p-----e wyglad kolegi. dzisiaj posylam corke do szkoly i jest zupelnie odwrotnie, ubior odgrywa o wiele wazniejsza role niz 30 lat temu
  • Odpowiedz
@smk666 klucz do domu, klucz do auta, telefon, gumy do żucia, chusteczki, okulary przeciwsłoneczne, portfel, bo gotówka czasem wymagana i wypchane tym spodnie wyglądają dużo gorzej niż ta ich pedałeczka.
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie po co miałbym nosić coś takiego na miasto kiedy w dzisiejszych czasach jedynym niezbędnym EDC jest telefon, klucz do domu i fajki, gdy ktoś pali a to spokojnie zmieści się w dwóch kieszeniach spodni.


@smk666: kiedyś nosiłem kołczan w-------u (ta saszetkę na pasku zapinana na wysokości pasa), ale to były inne czasy - miałem portfel a w nim gotówka, karty płatnicze, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, mnóstwo jakiś
  • Odpowiedz
Niektorzy tutaj zachowuja sie jakby sklepow dookola nie bylo, gdy czegos beda potrzebowac typu chusteczki, tabletka na bol glowy, napic sie itd. tylko nosza to ciagle ze soba xDD jeszcze zapasowa kanapke pakujcie, bo a nuz zglodniejecie.
  • Odpowiedz
@Panzerhund i to jest dobre rozwiązanie, pierwszą kiermane dostałem w podarku od Ukraińca (notabene rozwaliła się po tygodniu) po paru latach kombinowanie z różnymi typami mam w końcu swoją nerkę (jak kolejek by to nie zabrzmiało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz