Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to jednak szanuje kobiety bo są po prostu praktyczne i wiedząc, że życie jest krótkie po prostu z niego korzstają, podczas gdy mężczyźni najczęściej siedzą w robocie a po robocie zmęczenie, więc gierki i piwko w domu i tak im mija czas w domu na niczym.

Mam wrażenie, że kobiet jest zawsze pełno o każdej godzinie - na mieście, na wakacjach, podróże, kawiarnie, bary, drineczki, koncerty, festiwale. Chłopy albo robią coś W DOMU albo ROBOTA bo trzeba, bo pożyteczna, bo TRZEBA PRACOWAĆ. Problem jest w tym, że wy żadnej wielkiej kariery nie robicie. Większość z was to zwyklu etatowcy, co chyba naoglądali się wilka z wallstreet i myślą że trzeba grindować. Najlepsze jest to, że taka laska się wyszaleje a i tak znajdzie "lazy girl job" gdzie zarabia tyle samo albo więcej za siedzenie w biurze. Popatrzcie nawet ile jest kobiet na takich stanowiskach biurowych, w usługach a ile chłopów w ciężkich, brudnych robotach. Trzeba się umieć ustawić.

Potem narzekanie skąd kobiety mają tylu znajomych, kontakty na całym świecie, chłopa z drugiego końca świata i masę wspomnień - no właśnie są praktyczne. Chłopy to tacy romantycy-idealiści, najlepiej ciężka praca, dorabianie się i na końcu dopiero zbieranie efektów tej pracy. Potem szok, że z pracy to wcale kokosów nie ma, kręgosłup do wymiany, w międzyczasie wypadły włosy a każda w twoim wieku już dawno po ślubie. Albo jakieś grindowanie żeby mieć drogi samochód, który przyciąga głównie innych mężczyzn xD.

#przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #praca #blackpill #redpill #samotnosc #tfwnogf #mgtow #tinder #zwiazki #relacje


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to jednak szanuje kobiety bo są po prostu ...

źródło: ibiza-rocks-girls-e1542287671199

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: albo jestes głupi albo udajesz. Kobieta może szaleć bo sobie bez problemu znajdzie pózniej chłopa który wezmie ją pod swoje skrzydła nawet z gołą dupą bez pracy. Chłop musi sobie sam to wypracować bo inaczej skończy jako bezdomny. Po prostu od kobiet sie dziś nie wymaga ogarnięcia. Ot rozwiązanie twojej zagadki bajta.
  • Odpowiedz