Wpis z mikrobloga

Tak wygląda łapa robola fizycznego kiedy wraca po pracy do domu. W robocie myję tylko dłonie bo reszty ciała nie ma sensu. Kąpię się cały od razu po powrocie do domu. Robię to po to żebyście mogli iść do sklepu i kupić sobie nowe fasady budynków, systemy klimatyzacji itd. Daj plusa jeśli doceniasz pracę robotników fizycznych. Zignoruj jeśli pani w szkole powiedziała, że każdy kołchoźnik to brudas i że ten zawód nie jest nikomu potrzebny.

#przegryw #pracbaza
viero - Tak wygląda łapa robola fizycznego kiedy wraca po pracy do domu. W robocie my...

źródło: 20240828_145741

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viero: dzieki tobie bogaci panowie ktorzy siedza w klimatyzowanym biurze, moga w spokoju kupic sobie takie fasady do swojego mieszkania, u--------c przy tym twoja pensje zeby zabrac sobie, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@viero:

Robię to po to żebyście mogli iść do sklepu i kupić sobie nowe fasady budynków, systemy klimatyzacji itd.


Nie żebym chciał być złośliwy, ale robisz to bo dostajesz za to kasę na życie i zapewne jest to najlepsza robota do jakiej się nadajesz.

Przypisywanie głębszej misji do takich zawodów jest fałszywe. Tak samo tirowcy uważają się za zbawców społeczeństwa, choć są takim samym elementem gospodarki jak wszyscy.
  • Odpowiedz
@viero: Dorabiałem we wakacje całe liceum i pół studiów na budowie, jako pomocnik każdego rzecz jasna. Powiem krótko, robota jest p--------a, ciężka, brudna, w upale, pyle i syfie. Prawię się oberwałem, a także na horyzoncie pojawiła się przepuklina od dźwigania. Stąd jak słyszę jak baby jęczą, że są wielce DySKryMiNoWanE!!!111 to mnie jasny c--j strzela. A do każdego chłopa, który zarabia tak na chleb wielki szacun i uznanie.
  • Odpowiedz
@viero: Szanuję bardzo mocno pracowników fizycznych. Wiem, że to bardzo ciężka praca i to dzięki wam - a nie dzięki przedsiębiorcom, finansjerom czy innym nierobom - ten świat jako-tako się trzyma
  • Odpowiedz