Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Moje kulinarne uniwersum przycichło w ostatnich miesiącach, ale to nie oznacza, że nic w tym temacie nie robiłem. Dla wszystkich, którym moje gotowanie przypadło do gustu mam dwie fajne wiadomości.

Już w najbliższą niedzielę o 19:30 będziecie mogli mnie obejrzeć w TVN lub na platformie Max w programie Masterchef. Oczywiście nie mogę Wam spoilować jak mi idzie ani tym bardziej ujawniać szczegółów produkcji telewizyjnej. Ale po każdym odcinku możecie śmiało pytać o przepisy, wykorzystane techniki czy moje osobiste odczucia.

Drugi news, którym jeszcze bardziej się jaram. Będę wydawał własną książkę kucharską! Jest już napisana, wydawca otrzymał draft i właśnie dzisiaj dostałem informację, że jest zainteresowany współpracą. Oczywiście książka wymaga jeszcze dopracowania, złożenia, oprawy, zaplanowania promocji i dogadania wszystkich szczegółów, pewnie przy dobrych wiatrach uda się wydać do końca roku – ale mogę już z dużą dozą pewności powiedzieć, że zostanie wydana.

Namówili mnie też do założenia Instagrama: https://www.instagram.com/rafal.suchy/ nic tam na razie nie ma, więc trudno mi szczerze zaprosić ale jeżeli ktoś chce już teraz mnie zacząć obserwować – będzie miło. Mam kilka shortów nakręconych ale czekam z publikacją, żeby TVN mi podbił fame ze swojego konta ;)

Łapcie kadr z moją dupą i łysą pałą, to chyba jedyny kadr z trailera w którym jestem, w programie będzie więcej ;)

#gotujzmirkosoft #gotujzwykopem #masterchef
Mirkosoft - Cześć Mirki!
Moje kulinarne uniwersum przycichło w ostatnich miesiącach, ...

źródło: MChef

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Mirkosoft: również gratuluję i życzę powodzenia. Tv już dawno nie oglądam, ale z ciekawości obejrzę.

Możesz jakieś szczegóły co do książki zdradzić?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mirkosoft: również gratuluję i życzę powodzenia. Tv już dawno nie oglądam, ale z ciekawości obejrzę.


Możesz jakieś szczegóły co do książki zdradzić?


@powsinogaszszlaja @mac666: mogę zdradzic tylko tyle, że łączy moje dwie pasje - gotowanie i muzykę. Więcej zdradzić nie mogę bo zdradził bym za dużo, a wydaje ją w kooperacji z innymi twórcami, którzy jeszcze nie chcą nic zdradzać.
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: no szkoda ze u mnie nie moge ogladac.
Fajnie ze poszedles do tego programu. Masz wielka wiedze kulinarna, nie raz mi cos ciekawego, doradziles, a komentarze czesto byly trafne.

Jesli wydajesz ksiazke to znaczy ze wygrales? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mitchumi nie keto, nie jestem obecnie na keto. Nie mam nic przeciwko keto, myślę, że fajnie gdyby kazdy spróbował ale nie widzę obecnie żadnych zalet keto względem każdej innej dobrej diety.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mirkosoft: no szkoda ze u mnie nie moge ogladac.

Fajnie ze poszedles do tego programu. Masz wielka wiedze kulinarna, nie raz mi cos ciekawego, doradziles, a komentarze czesto byly trafne.


@mielonkazdzika: dzięki. Jeżeli masz Max to możesz oglądać. Masterchef jest w globalnym katalogu.

Jesli wydajesz ksiazke to znaczy ze wygrales?
  • Odpowiedz
  • 1
@Mirkosoft: "łączy moje dwie pasje - gotowanie i muzykę" fajny koncept. Chyba niczego podobnego nie ma na rynku. Liczę na coś fajnego do kolekcji, chętnie nabędę :)
  • Odpowiedz