Aktywne Wpisy

wykop +20
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º

Chłop był odebrać paczkę w Lake Hugh’s. Musiał iść z buta z 4.5 km ale w sklepie spotkał miłą panią która go podwiozla na pocztę :) a tera użyczyła tyłu swojego domu i chłop odpoczywa nad jeziorkiem w cieniu a zara idzie popływać kajakiem (。◕‿‿◕。)
#zlomkiemprzezswiat
#zlomkiemprzezswiat
źródło: image_picker_097C788E-479E-458A-A95D-5BA816AF1303-16219-0000016574AA7A2C
Pobierz




źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierzźródło: temp_file2234093674030035673
Pobierz@fredperry: ty sikasz bo zdrowiej, ja tak sikam bo z rana jestem leniwy nie jesteśmy tacy sami xD( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fredperry: Faceci, którzy sikają na siedząco to pantofle.
Po drugie sikanie na siędząco nie jest zdrowsze. Co najwyżej jest tak samo zdrowe jak sikanie na stojąco, ale prawdopodobnie jest mniej zdrowe ze względu na kontakt z zarazkami z deski.
@Chce_tylko_byc_obok_Ciebie: sam po sobie sprzątam i nie mieszkam z mamą. Ale nie wiem o czym wy gadacie, że strasznie trzeba sprzątać jak się sika na stojąco. Raz na jakiś czas się zdarzy, że muszę przejechać papierem toaletowym, bo gdzieś kapnie, ale no bez przesady xD
Zresztą jak jest duże ciśnienie i się sika na siedząco to strumień też przecież