Wpis z mikrobloga

@fredperry nie ma jednoznacznych dowodów na to że sikanie na siedząco jest zdrowsze. U niektórych osób, np co mają hemoroidy jest często niezalecane ze względu na zwiekszenie ciśnienia i nasilenia objawów. Jak ktoś lubi na siedząco czy stojąco wola boska, niech robi to jak chce ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
sikajcie na siedząco, zdrowiej, i można się wysrać od razu


@fredperry: Faceci, którzy sikają na siedząco to pantofle.

Po drugie sikanie na siędząco nie jest zdrowsze. Co najwyżej jest tak samo zdrowe jak sikanie na stojąco, ale prawdopodobnie jest mniej zdrowe ze względu na kontakt z zarazkami z deski.
  • Odpowiedz
@hplaserjet4250: nie, bo nie jestem kobietą, żeby sikać na siedząco. Ja wiem, że w XXI w. to ludziom się już wszystko myli, nie wiedzą co to kobieta, co to mężczyzna itd, ale mam dość tego bullshitu. Faceci sami sobie jaja wycinają gdy zaczynają się zachowywać jak kobiety.
  • Odpowiedz
Współczuję Twojej mamie, która codziennie musi sprzątać szczochy wielkiego samca alfa


@Chce_tylko_byc_obok_Ciebie: sam po sobie sprzątam i nie mieszkam z mamą. Ale nie wiem o czym wy gadacie, że strasznie trzeba sprzątać jak się sika na stojąco. Raz na jakiś czas się zdarzy, że muszę przejechać papierem toaletowym, bo gdzieś kapnie, ale no bez przesady xD
Zresztą jak jest duże ciśnienie i się sika na siedząco to strumień też przecież
  • Odpowiedz