Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy wy zrozumiecie, że kobiety z tindera to nie rzeczywistość? Tzn. fakt, możecie je spotkać pewnie na żywo ale to są specyficzne osoby ze skrajnym zachowaniem i to nie w was jest problem, tylko w nich.

Serio poznałem wiele lasek z tindera i zawsze schemat jest ten sam:
1) Gadacie o poznawaniu i wychodzi na to, że spotykała się już wiele razy do tej pory ale "to nie było to"
2) Spotkanie przebiega super, wszystko na tym spotkaniu gra. Po spotkaniu ghosting a jak przyciśniesz to ci mówi że jednak "to nie to"
3) Możesz wejść na #tinder za miesiąc, pół roku, rok, dwa lata, 5 lat a ona i tak tam będzie dostępna. Możesz napisać z fejkowego konta do niej a i tak się dowiesz, że ciągle szuka i cięzko znaleźć.

Tinder to nie jest genialna apka z super wyborem. 3/4 kobiet to stałe użytkowniczki, które trochę dla sportu tam siedzą i nic nigdy z tego nie wyniknie a trochę szukają magicznego momentu gdy w końcu trafią chada 10/10 i wtedy dadzą szanse na więcej. W prawdziwym życiu nikt tak nie robi bo jednak czas idzie do przodu i sam się zdziwiłem, że potrafie nieźle gadać z ładnymi dziewczynami, gdzie na tinderze jestem odrzucany przez słabej jakości kobiety (i nie tylko ja).

#przegryw #badoo #randki #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #tfwnogf #blackpill #redpill #samotnosc #milosc #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy wy zrozumiecie, że kobiety z tindera to...

źródło: 6892e8d2ebe31ae87940ec17d51d8ccd797af8e9ec70fdc4dfe5cd6359b432e1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim no to gada ci się super na żywo z tymi ładnymi to dlaczego ciebie nie chcą , kocham jak gość mówi że brzydkie wybrzydzają ładne z nim gadają a jakoś z tymi ładnymi też nie są
Skończcie uprawiac ta mitomanie
Już od dłuższego czasu widzę ta g---o narrację że te ładniejsze mają mniejsze wymagania od brzydkich i grubych no i nadal jakoś z tymi lepszymi nie jesteście
Gdyby ta wasza
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie zgadzam się, poznałem tam 3 sympatyczne dziewczyny z którymi fajnie się gadało i dużo się śmialiśmy. Gdybym chciał to z jedną z nich pewnie mógłbym drugi raz się spotkać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @Linnior88 @Erlein @WosebaTaKawa
Kobiety to emocjonalne ćpunki.

Na tinderze i Badoo widzę te same mordy od wielu lat, no ciekawe dlaczego nawet ładna dziewczyna tam dalej siedzi.
Miałem nieprzyjemnośc spotkać takie i to jest dramat, jak mało zaangażowane są, siedzą na telefonie lub co chwilę sprawdzają na spotkaniu lub wyjściu na spacer,
Nie bije od nich taka naturalna
  • Odpowiedz
@adamsowaanon bo te milfy są już po terminie , wiedzą że ich los już wiele się nie zmieni to musza takie być bo u kobiety najwieksza wartość rynkowa to uroda , stara baba traci 90 procent potencjalnych ruchaczy to musi udawać miła
Sztuka jest być miła i ciepła jak jest się młoda bo w przypadku starych bab to już mus bo nikt by nie tolerował starej i wrednej
Osobiście znam stare
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
+1
Niektóre kobiety są uzależnione od randkowania i przerobiły już tyle randek, z różnym finałem, że żaden facet nie potrafi im dostarczyć emocji i każda kolejna randka będzie "nie tym".
Raz jeden w życiu napisałem do kobiety na tinderze i raz w życiu się z nią spotkałem.
Ona właśnie spotkała się z setką typów, ja z kolei powiedziałem, że nigdy nie byłem na faktycznej randce(co nie znaczy, że jestem
  • Odpowiedz