Wpis z mikrobloga

Ekspert motoryzacyjny przemówił bo ma bogate doświadczenie w jeżdżeniu komunikacją miejską xDDD

Typ najpierw napisał, że nic złego ale dalej napisał sam sobie zaprzeczając, ze auta nadają się jedynie na części.
Ale to tam pikuś bo najśmieszniejsze jest to, że nie ma pojęcia, że kupując auto z USA masz wiele zdjęć i nie są ukrywane szkody tak jak w przypadku zakupu z Niemiec itp. gdzie często auta z dwóch są składane.
Kupujesz takiego po lekkim strzale gdzie do wymiany jest chłodnica, zderzak i pas i cieszysz się pewnym autem.

Pozdrawiam, eksperta bo ostatnio był ekspertem od CPU gdzie od kilkunastu lat stwiuerdził, że kupuje na tą samą podstawkę nowe CPU od AMD i dlatego AMD lubi xD

Tu możecie poczytać jego wnioski wyciągnięte po jeździe komunikacją miejską:
https://wykop.pl/wpis/77784217/wiele-osob-pyta-kim-jest-ten-uzytkownik-ktory-tak-

#motoryzacja #samochody #usa #ukraina #bekazpodludzi
dzidek_nowak - Ekspert motoryzacyjny przemówił bo ma bogate doświadczenie w jeżdżeniu...

źródło: Screenshotl

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to tam pikuś bo najśmieszniejsze jest to, że nie ma pojęcia, że kupując auto z USA masz wiele zdjęć i nie są ukrywane szkody tak jak w przypadku zakupu z Niemiec itp. gdzie często auta z dwóch są składane.


@dzidek_nowak: To jest jeden wielki bullshit jakby to powiedzieli amerykanie skoro już jest mowa o autach z USA. Najczęściej jest tak, że samochód w Stanach Zjednoczonych ma jakieś zdarzenie robią
  • Odpowiedz
niestety nie masz pojęcia o czym piszesz. Może tak jest w jakimś procencie albo promilu albo i wcale. To nie zachód europy i opaleni sprzedawcy z placu pod miastem xD


@dzidek_nowak: Oczywiście, że mam. Problem jest taki, że ludzie zaczęli ściągać te samochody w bardzo dużych liczbach ze Stanów Zjednoczonych i każdy wierzy, że to ten jego jest akurat nie bity. Gdyby te auta nie miały jakichś wielkich uszkodzeń to
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Jeśli mi nie wierzysz to poleć sobie po prostu do Stanów Zjednoczonych i sam sprawdź, ja cię przekonywać nie zamierzam. W Google też nie masz bardzo często tego jak bardzo klepią w Niemczech samochody. Tak tylko napomknę, że na polskie okolo 12 letnia Crown Victoria po policjantach 40k około potrafi kosztować.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 każdy jest po jakiejś szkodzie to jest jasne ale nie wmówisz mi, że ubezpieczalnie uzdatniają auta przed sprzedażą. Jak kupujesz auto nie sprzedawane bezpośrednio przez ubezpieczyciela to prosisz się samemu o kłopoty. Ostatnio nawet widziałem, że polscy pośrednicy dodają na taką ramkę na zielono gdy auto jest bezpośrednio z insurance
  • Odpowiedz
każdy jest po jakiejś szkodzie to jest jasne ale nie wmówisz mi, że ubezpieczalnie uzdatniają auta przed sprzedażą.


@Mihaueck: Jeśli ci nie wmówię, to nie będę nawet próbował. Mi naprawdę nie chodzi oto żeby kogokolwiek na siłę przekonywać świata nie zmienię i nawet nie zamierzam próbować koniec końców to są wasze pieniądze nie moje.
  • Odpowiedz