Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy chcecie kogoś poznać na tinderze jak nawet chady mają problem xDD?
Sprawdźcie sobie różne redditowe wątki o tinderze i alogyrtmach. Nawet eksperymentalne konta chada mają powodzenie tylko po założeniu konta a potem algorytm ściąga cie jak się da w dół żebyś tylko płacił. Wiadomo, że jest jesteś ładny to jako tako utrzymasz się na powierzchni ale JAKO TAKO bo ostatnimi laty wyśrubowano algorytm do granic możliwości. Atrakcyjni ludzie z całego świata dają sobie spokój z tą apką i trend jest taki, że coraz miej subskrypcji i podobno tinder ma mniej przychodów. W Polsce jak zawsze wszystko z opóźnieniem i nadal analizy dlaczego nie ma par xD.

Wam to się styki przepalają, że ktoś może mieć powodzenie na żywo ale nie na #tinder. Brawo, witamy w 2024 gdzie najbardziej zachłanna aplikacja zrobiła sobie monopol i zjada własny ogon chciwością.

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #przegryw #randki #blackpill #tfwnogf #zwiazki #relacje #redpill #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wy chcecie kogoś poznać na tinderze jak n...

źródło: v4-460px-No-Matches-on-Tinder-Step-1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: aplikacja się posypała, ostatnio wrzucałem znalezisko ze spada jej popularność. Ja ostatnio dziennie wychodzę na miasto i robię około 10 podejść i nie narzekam na życie z kobietami. Podziwiam każdego kto korzysta z tego gowna i liczy na jakieś jakościowe kobiety
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To jest appka z której na bezpłatnym koncie po prostu nie da się korzystać! Na każdym kroku jest zachęta do wykupienia czegoś. Z Badoo jest zresztą podobnie. Nie ma sensu tam siedzieć.
  • Odpowiedz
@daro1: mam wykupionego Golda i nie jest wcale lepiej, razem z Goldem dostałem 1 boost i dopiero ten boost sprawił że posypało się kilka par, ale gdy się skończył nie wpada już nic, tylko ciągle zachęcają do wykupienia kolejnych boostów, a zestaw pięciu jest droższy niż sam Gold
  • Odpowiedz
@mirko_anonim widać różnicę vs kilka lat wstecz. Nie mniej paruje mnie z dziewczynami 10/10 i to pomimo tego że nastolatkiem już nie jestem. Ale nie o tym, jakość rozmów, interakcji, ludzie są już znudzeni tym sposobem poznawania się. Ja też osobiście często kasuje konto po miesiącu czy dwóch żeby zrobić sobie przerwę. Na żywo jest dużo lepiej, kontakt wzrokowy, kilka spojrzeń i już można się przedstawić i zacząć rozmowę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pytanie co będzie alternatywą, jak dla mnie to upaństwowić trzeba ten monopol a nie że nam zagraniczna korporacja będzie dyktować przez sugestie z kim polak i polka ma się parować :P

dzietność i zakładanie rodzin leci na pysk, a to jest zbyt istotny temat żeby to tak samopas hulało
  • Odpowiedz