Wpis z mikrobloga

Zarabiam dobrze, żyję na poziomie, ale jak każdy myślący człowiek zdaję sobie sprawę z tego, jaką mamy sytuację ekonomiczną zarówno w kraju, jak i na świecie, dlatego tam, gdzie tylko mogę, staram się oszczędzać. Dziś na przykład nie przedłużyłem subskrypcji Spotify, bo 24 zł/msc przy moim sporadycznym użytkowaniu (głównie samochód, ale wszędzie mam blisko), to jednak za dużo.

Tymczasem #p0lka: #!$%@?, dupa, PODRÓŻE!

(°°

#tinder #podroze #podrozujzwykopem #p0lka #zalesie #logikarozowychpaskow

PS – Mieszkam w centrum Wrocławia i samo miasto ma tyle do zaoferowania, że nie sposób się tu nudzić, no ale wiadomo – fotą z Wrocka szału na #instagram nie zrobisz.
b_oski - Zarabiam dobrze, żyję na poziomie, ale jak każdy myślący człowiek zdaję sobi...

źródło: wojciechowska2

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b_oski: Tinder służy do dupczenia a nie szukania relacji, poniesienie kosztów na dupczenie jest rzeczą normalną, to prostytucja, może mieć formę pieniędzy, dobra, wyjazdu itd.
Nie wiem dlaczego się burzysz tak to działało 5000lat temu i tak działa dzisiaj, serio... dlaczego jakiegokolwiek faceta to dziwi.
Szansa, ze znajdziesz normalną dziewczynę do normalnej relacji na tinderze są, ale to może 10%*myślę, że bliżej 5 ale nie chce być niesprawiedliwy) z tych kilku % musicie się sobie spodobać, następnie związek musi przetrwać pierwsze 2-4 lata gdzie hormony przestaną buzować i żadne nie może w tym czasie wrócić na tindera...

Pomyśl sobie jakie masz szanse szukając czegoś takiego czy na pewno wybrałeś dobre miejsce
  • Odpowiedz
@irenicus30: A więc jak? Zarysuje ci rys hisotryczny, 5 tysięcy lat temu to tylko troszkę przed datowaniem najbardziej popularnej piramidy, tzn. piramidy Cheopsa.
Jak niby inaczej miało to wyglądać w tamtych czasach? niewolnictwo i nierząd były normalnymi rzeczami tak jak i teraz?
Słyszałeś o np. darmowym dawaniu dupy przez kapłanki w świątyniach Izydy? nie wiem czy prawda ale uważa się to za fakt, wprawdzie za darmo to nie prostytucja a zwykłe czczenie bogów ale blisko, odrodzenie tego typu zabaw w nowożytnych czasach miało miejsce np. w dobie panowania hiposów.
Natomiast typowa prostytucja w kraju faraonów miała standardowe miejsce, wręcz był podobno trupy, które jeździły dookoła i "zabawiały" klientów, oczywiście przybytki gdzie można było się napić i podupczyć też miały miejsce.
Później powstało też coś takiego jak ekskluzywne prostyturk, których kontynuacje masz w postaci heter w Grecji a te są bardzo dobrze opisane nawet z imionami niczym któlowie
  • Odpowiedz
Mieszkam w centrum Wrocławia i samo miasto ma tyle do zaoferowania, że nie sposób się tu nudzić, no ale wiadomo – fotą z Wrocka szału na #instagram nie zrobisz.


@b_oski: szał na instagramie fotką chcą zrobić ludzie co mają jakieś ubytki emocjonalne vel. muszą mieć atencje, bo myślą, że jakoś to ich życie wypełni. Też sporo podróżuje, ale mój instagram to randomowe zdjęcia z okolicy
  • Odpowiedz
Tinder służy do dupczenia


@voldi: Nie prawda, obecnie bardzo często tinder zwłaszcza dla kobiet przejął rolę zwykłego medium społecznościowego. Jest to skutek tego, że po prostu młodzi ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo samotni.
  • Odpowiedz
@b_oski: Zamiast spotify obczaj sobie JellyFin selfhosterd.
Co do podróży to zależy od laski, jak chce pojechać do hotelu 5*, zrobić 200 fot na insta to #!$%@? je j w dupe.
Ale jak laska chce jechać ,zwiedzać ,przeżyć fajne przygody to czemu nie ? Co będziesz miał z pieniędzy na starość? Lepiej coś zobaczyć,przeżyć i mieć coś z życia moim zdaniem. Na starość nie będziesz pamiętał że masz/miałeś 999k na
  • Odpowiedz
  • 2
Ale jak laska chce jechać ,zwiedzać ,przeżyć fajne przygody to czemu nie ?


@niebadzogrem: Ale ja też chcę. Problem w tym, że ja mam taką potrzebę raz, może dwa razy w roku, a one przynajmniej dwanaście zagranicę i co weekend poza miasto. I że maksymalnie 1% z nich jest w stanie sobie to samodzielnie zafundować, choć kosztem oszczędności. Później przychodzi co do czego i się okazuje, że taka laska nic
  • Odpowiedz
@b_oski: zupełnie #!$%@?ąc od tego profilu, ale jak dla Ciebie podróżowanie jest bez sensu, bo we Wrocławiu jest dużo do robienia, to po prostu nie rozumiesz sensu podróżowania. Ale to nie znaczy, że to jest bez sensu i inni mogą tego nie lubić :)
  • Odpowiedz