Wpis z mikrobloga

@upodlator a ja po prostu po ludzku zazdroszczę i cieszę się, że się udało coś takiego nabyć. Mi się od dziecka marzy brzydkie kaczątko, czyli 996. Niedawno jeszcze dało się je kupić za 60-80k, a dzisiaj 120k+. To jeszcze nie mój budżet, dlatego kupiłem coś w rodzaju tańszej alternatywy - Infiniti G37S 2015. Silnik 3.7, dwudrzwiowe coupe, wykończenie "premium", czyli prawdziwe Gran Turismo.

Jednakże teraz wydaje mi się, że przesiadka na
  • Odpowiedz
  • 5
@moj_wykopowy_login produkcyjnie 17 letnia, a w sumie 15 letnia bo pierwsza rejestracja z lutego 2009

Z tego co pamietam, to nowe kosztowalo 700k na tamte czasy, nie wiem jak wyglada na aktualne pieniadze ale pewnie podobnie jak aktualne modele Turbo. Od paru lat ceny tego modelu rosna, najlepszy czas na zakup to byly okolice 2017 roku, dalo sie kupic w okolicach 250-270k zl, teraz za tyle trudno kupic zadbana 4S

Starsze
  • Odpowiedz
Jaki bełkot biedaka xD

@rolnik_wykopowy: Tak myślisz? A weź sobie przewiń mój profil ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak kolega wyżej: To zaraz korozja będzie i części drogie. A szafę jak przewieziesz? Gdzie fotelik dla dziecka? Hedonisto pluję na @MondryPajonk Ciebie, kup kombi po leasingu to będziesz wtedy zadowolony.

Ale się zaplueś. W ustach Ci nie wyschło? Całe szczęście nie muszę kupować auto poleasingowych ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@upodlator gratuluję, świetne autko ( ͡º ͜ʖ͡º) młóciłem jego starszym bratem sporo za dzieciaka w Gran Turismo 2 na szaraku ( ͡ ͜ʖ ͡) jeśli to import z Japonii, to po której stronie masz kierownicę? Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 6
@Pendunate ogolnie 996 mial okres przejsciowy ze byl bardzo nielubiany, tzw “jajecznica” to troche symbol tego, ze porsche niezbyt wiedzialo w jakim kierunku podazyc stylistycznie i to byl okres finansowego kryzysu marki, z ktorego udalo sie wyjsc dzieki Cayenne

Ogólnie opinia jest taka, ze 997 jest poprawionym 996 i bardziej bezkompromisowym, mechanicznie maja sporo wspólnego przynajmniej wersja turbo

Moim zdaniem 996 bedzie coraz bardziej ceniony, ale to pierwsze porsche chlodzone woda
  • Odpowiedz
  • 3
@moj_wykopowy_login aktualnie 3.1-3.3 do setki bo jest po chipie, seria 3.7 ale realnie okolo 4

A pali okolo 20 w trybie sport, trudno powiedziec bo wskazania sa podane w sposob taki ile km sie da przejechac na litrze, wiec nie patrze na to w ogóle bo nie chce mi sie kalkulowac. Leje do pelna i jezdze

@swinkapl moim tez, ma jeszcze w sobie cos z klasycznych modeli
  • Odpowiedz