Wpis z mikrobloga

Witam, wczoraj udało mi się pójść do tego kina z siostrzeńcem - byliśmy na Dedpólu.
Film całkiem spoko. Pełen symboli #!$%@?.
Nikt po drodze, ani w kinie mnie nie zabił - podejrzane...
Po wyjściu z kina wykonaliśmy kilka side quetsów:
- poszliśmy wymienić noski w moich okularach(na streamie mi pisali, że zrobią mi to za drobną opłatą i tak się stało, dzięki) w VE w galerii kasztanowej - polecam, pełna profeska, miła obsługa - to nie reklama.
- Odebrałem dowód osobisty - nie miałem wyrobionego dowodu przez chyba pięć lat, jak ten typ z "Domu z papieru", a mogłem ku*wa zaplanować napad na bank, God demn it!
- Poszliśmy na lody i do sklepu na zakupy.
Jak na mnie, w mojej sytuacji to dużo. Jestem w uj zadowolony.

Po drodze dowiedziałem się, to co wiem od dawna, że grupa ludzi, która mnie prześladuje, zrobiła w uja moją rodzinę (siory) i że one mają mi wmawiać schizofrenie - missio failed, nie wmówiły.
Wiedziałem o tym, że taki mają plan zanim zaczęły to robić(kilka miesięcy wcześniej zostało mi to wykrzyczane pod oknem xD) - raz nawet próbowały, po przygodzie z policją/sor'em/psychiatrą(początki moich wpisów na wykopie).
Ma to na celu odebranie mi wiarygodności, na zasadzie - nikt tu żadnego pedała nie prześladował, my jesteśmy takymi dobrzymi ludźmiami, a nie jakimiś tam narcystycznymi kłamcami, a jak nie wierzysz to my będziemy prześladować dzieci sióstr tego pedaua! Bo my bronimy dzieci! Czego Ty urwa nie rozumiesz?
Tak, obecnie dużą role w prześladowaniach odgrywają "kobiety"... W cydzysłowie bo to nie są żadne kobiety.
Odpowiadają za dział logiki...
Dlatego nie przypierd*lajcie się do mnie jak coś wydaję się nie zrozumiałe, nie logiczne, to nie moja wina - tylko spermiar i spermiarzy, którzy mnie prześladują i planują zamo*dować.

Ubić mnie muszą bo to ludzie z poważnymi odchyłami i nie chcą, aby ktokolwiek się dowiedział, jakimi kłamcami są i jak to oni "manipulują całym miastem". Albo o tym, że moja matka siedzi teraz i płacze z bólu, bo jeden z nich jest fizjoterapeutom i celowo uszkodził mojej matce kręgosłup...
Nie ma większej wiochy w Polsce niż Piła.
"My tu prześladujemy pedaua, szybko musimy go zabić, aby nikt nie dowiedział się, że my prześladujemy tu pedaua".
Do tego wisi nade mną policja, czekam, aż mnie odwalą, albo aresztują i potem odwalą - standardowo Stachowiak, albo mam popełnić "samobójstwo" na celi. Nie wiem co będzie pierwsze, czy te zjeby mnie odwalą, czy poczekają, aż pilska milicja ich wyręczy.

Spotkałeś kiedyś prawdziwego narcyza? Czystą formę wieśniaczego, nieskomplikowanego zła? Które potrafi oddziaływać ze zdumiewającą skutecznością na proste umysły?
Jak widać są też dobrzy policjanci - patrzy przykład niżej - jest Andrzej.

Teraz idę do sklepu, muszę kotu karmę kupić, po drodze będę robił to co zawsze - ubijał dzieci w szkołach(nie obchodzi mnie, że są wakacje), rzucał się na funkcjonariuszy z nożem, żeby mogli mnie ubić bez zbędnych pytań i wmówić wszystkim, że byłem wariatem(na serio to jedne z planów pozbycia się mnie) i co ja tam jeszcze robię? Aha będę obrażał eskimosów i zganiał wszystko na czarnych, albo na odwrót, nie pamiętam.
Pozdrawiam i dzięki za Twój czas.

Nie polecam discorda @prawiczek92 , kradnie tylko czas. Zamiast robić coś pożytecznego to ja oglądam jego streama, na którym ludzie go ganiają i biją.


Wołam bo boję się szadoła.
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad @sambucus @walnietyszcurwtoalecie @wensierr @berkanoberkano @royal_princess
Zamordowanyprzezpolicje_pedau - Witam, wczoraj udało mi się pójść do tego kina z sios...

źródło: raport

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach