Wpis z mikrobloga

większość chcę wolnego dostępu do aborcji


@printf: no to akurat też nie jest prawdą bo większość feministek nie chce wolnego dostępu do aborcji - jak tylko słyszą termin "aborcja prawna" to dostają kociokwiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No chyba że chodzi o aborcje to wtedy nie


@hot_tomek: Wtedy też. Dlatego PSL zagłosował zgodnie z oczekiwaniami swoich wyborców, a KO-tardy i lewaki cicho, bo to dzięki PSL Tusk jest premierem i zawsze może nim przestać być. :)
  • Odpowiedz
@jutokintumi przypominam, że w wyborach z 2015, które PO p-------o za podwyższenie wieku emerytalnego, na PiS kobiety i mężczyźni głosowali równo, a na PO głosowało o 6% więcej kobiet niż mężczyzn. Także proszę skończyć z tym pierdzieleniem “zakładnicy starych bab”, skoro to i baby i chłopy o tym zadecydowały w równym stopniu. Gdyby w 2015 roku wygrało PO to mielibyśmy wyższy wiek emerytalny. Teraz to nic dziwnego, że się będą tego
  • Odpowiedz
@printf boi się referendum bo to nie jest rzecz na referendum. To jest kuriozalne, żeby poddawać ogólnemu głosowaniu to co osoba może zrobić z własnym ciałem. To tak jakbyśmy w referendum zakazali facetom podwiązywania sobie nasieniowodów - bo w sumie chj to obchodzi kogokolwiek innego niż samego zainteresowanego.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: mam nadzieję, że tak będzie. Niestety większe prawdopodobieństwo, że zostawią wiek emerytalny tak jak jest, bo system rozleci się za 15-20 lat, więc to nie ich problem.
  • Odpowiedz
@VZee a ja mam nadzieję, że tak nie będzie.

Jest różnica pracować na fizycznie na produkcji do 67 roku życia, a siedząc za biurkiem w urzędzie spijając kawkę i jedząc ciasta.

Niby miłośnicy życia, a chcą żeby fizyczni się wykończyli i zmarli jak najszybciej nie dożywając emerytury.

Sram na taki świat.
  • Odpowiedz
@demimka: jak by było referendum o eutanazje to byś sie nawet nie zająknęła. Nie tobie decydować co można a czego nie można poddawać pod referendum
  • Odpowiedz
Naprawdę lewicy ciężko zrozumieć, że Polacy nie chcą skrobanki na życzenie?


@andrej2: Ale oni nie blokują tej na życzenie, tylko jakąkolwiek. Nie wiem, skąd wyście wzięli tutaj na życzenie.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: jak dla mnie to możemy zostawić tak jak jest, tylko zróbmy uczciwe przeliczniki. No i żadnych zmian jak okaże że robole co całe życie brali wypłatę pod stołem zdychają z głodu pod płotem, bo im wyszło 200 zł emerytury.
  • Odpowiedz
@printf ale o czym ty w ogóle mówisz? O eutanazji, która może dotyczyć 100% społeczeństwa? Do czego ty to porównujesz? A ja decyduje co może, a co nie może być poddawane referendum? Wyrażam swoje zdanie, które ma również lewica i tyle. Zluzuj majty.
  • Odpowiedz
@demimka: A co mnie to obchodzi ze tobie to nie pasuje mi nie pasuje ze ja bede mógł oddać głos w referendum. Mi wiele rzeczy nie pasuje np wiek emerytalny dłuższy o 5 lat, to ze przymusowo bede miesem armatnim a ty nie. Chcecie aborcji za którą bedzie wiekszość? Niech to bedzie aborcja gdzie 2 rodziców ma głos. Jak chłop nie chce dziecka a baba chce to jest zmuszany do
  • Odpowiedz