Wpis z mikrobloga

@hot_tomek:

dla nas głos suwerena jest najważniejszy

No chyba że chodzi o aborcje to wtedy nie.


jesteś pewny? dlaczego więc lewica tak się boi referendum o aborcje? Jakby się takie odbyło wydaję mi się, że jednak większość suwerena byłaby przeciw.
  • Odpowiedz
jesteś pewny? dlaczego więc lewica tak się boi referendum o aborcje? Jakby się takie odbyło wydaję mi się, że jednak większość suwerena byłaby przeciw.


@starycap: Nie wiem jak dobry w akrobacjach jesteś ale ten fikołek od kosiniaka z SLD i trzeciej drogi zrobiłeś fikołki po lewice xD

wy to macie albo jakiś problem z promptem na bocie albo coś z głową.
  • Odpowiedz
@KajakDrewniany p---------e, kobiet w Polsce jest wiecej, niż mężczyzn, praktycznie wszystkie kobiety będą przeciwko podwyższeniu im wieku emerytalnego. Do tego jeszcze cześć mężczyzn powie, że witaminki rodzą dzieci, więc słusznie szybciej przechodzą na emeryture, znam takich frajerow.
  • Odpowiedz
  • 6
@hot_tomek ale zadajesz sobie sprawę ze oni nie ukrywali poglądów podczas kampanii i nie zmieniło się ich zdanie w kwestii aborcji ( ͡º ͜ʖ͡º) Julki moga płakać ale takie sa fakty. Skoro większość chcę wolnego dostępu do aborcji to czemu lewica boi się referendum ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No chyba że chodzi o aborcje to wtedy nie.


@hot_tomek: 8% dla lewicy XD
Nawet dodając KO 31% i pół TD 7% to wychodzi mniej niż decydująca połowa. Zdziwienie że PSL jest konserwatywne xD
Naprawdę lewicy ciężko zrozumieć, że Polacy nie chcą skrobanki na życzenie?
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Ale co, źle powiedział? M.in. przez to w 2015 wygrał PiS. Polak chce socjalizmu, a najlepiej komunizmu, gdyby komuna szła w komitywie z kościółkiem bardziej a w sklepach byłaby tania kiełbasa to bylibyśmy jak Korea Północna, mur byśmy postawili z każdej strony byle tego bronić. Wiek emerytalny ma być niski, a socjale wysokie. Podatki też mogą być wysokie, bo większość debili i tak nie wie ile realnie ich płaci.
  • Odpowiedz
No chyba że chodzi o aborcje to wtedy nie.


@hot_tomek: No akurat PSL chce referendum, więc p--------z bzdury. To Lewica jest przeciwna oddania głosu suwerenowi bo przy pytaniach o konkretne przesłanki wychodzi, że tylko 1/3 chce aborcji antykoncepcyjnej.
  • Odpowiedz