Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Witajcie spieszę do was małym updatem na gorąco co u Filipka?
Ten niedobry, nikczemny Wykop wyciągnął dłoń Filipowi pomagając stanąć samodzielnie na nogi.
Ogarnąłem Filipowi pracę w moich okolicach i nocleg.
Jutro Filip wybiera się z Londynu na Walijską prowincje. I będzie cross z niedbrym wykopkiem (Żart dla tych którzy nie potrafią wyczuć Ironii).
Ostatnimi czasy namnożyło się sporo pytań pod adresem Filipa. Z tego powodu będzie organizowany livesreeam gdzie Filip będzie mógł odpowiedzieć na wasze pytania.
@lskx Billy jeśli masz czas i chęci taki live zorganizować daj znać.
Chciałbym przede wszystkim pomóc Filipowi oczyścić atmosferę wokół siebie tak aby mógł zdementować wszystkie plotki na swój temat, zamknąć rozdział w Kambodży życząc swoim rodzicom jak najlepiej, no i by mógł zacząć żyć własnym życiem będąc na przyjaznej stopie z widzami czy z wykopkami.
Sam tag wykopkowy w postrzeganiu urobionych Grażynek czy Januszy też chciałbym odczarować. Większość z nas udzielających się tutaj jest naprawdę spoko.
Także piszcie swoje sensowne, kulturalne pytania a ja je zbiorę i gdy przyjdzie odpowiedni czas livestream powastanie.Jeszcze damy wam znać.
I jeszcze jedno. Jeśli do livestreamu dojdzie nie będzie donate'ów. Bardzo sceptycznie podchodzę do takich tematów. Chętnie posiedzę z Filipem za darmo.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imdb: Zaraz tam tracę czas.... Spróbować zawsze można. Co zrobi później to już jego sprawa. Tutaj będzie mógł się swobodnie wypowiedzieć, zamykając rozdział w Kambodży oczyszczając toksyczną atmosferę.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł z live bo znowu padną niewygodne pytania, mieszanie, kłamanie, może się mylę.
Ale nawet jeśli miałby powiedzieć prawdę to uważam że lepiej dla niego żeby nie robić żadnego live bo to dobrze się może nie skończyć, ludzie są różni na necie itd.
Lepiej niech sobie żyje swoim życiem, a jak Ty masz ochotę to wrzucaj jakiś update co jakiś czas.
To jest
  • Odpowiedz
bo znowu padną niewygodne pytania, mieszanie, kłamanie, może się mylę.


@dizel81: Ja też jestem w kwestii jego szczerości, wykopkiem małej wiary. Nie wiem, czy on w ogóle jest zdolny do prawdy i jakieś zagrywki PRowe na oczyszczenie atmosfery to on już próbował robić.
Więc zmiana jednej "prawdy ekranu" na inną może być przez niego grana, pod fajnie brzmiącymi pozorami "oczyszczenia".
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: w mojej ocenie powinien zacząć od szczerej wypowiedzi w temacie, dlaczego kłamał. Bez tego, raczej nie odbuduje zaufania. I zgadzam się z wypowiedziami wyżej, że lajt go pogrąży, bo osobiście nie wierzę, że dźwignie te wszystkie kłamstwa, które były jego udziałem.
  • Odpowiedz
@dizel81: zgadzam się Miras. Filipek wydaje się mocno oderwany od rzeczywistości, więc może nie zdawać sobie sprawy z konsekwencji wypowiedzi na pewne tematy. Do tego wyraźnie było widać gęstą atmosferę po pierwszym live Q&A i krzywe miny Muminków. Dariusz i Magda to w końcu jego rodzice i lepiej żeby ich nie pogrążał. Niech Filipek sam się oczyści uczciwą pracą i samodzielnością. @Towarzysz_Sobaka
  • Odpowiedz
@darth_invader:
Konto będzie mieć Filip odzielne

Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł z live bo znowu padną niewygodne pytania, mieszanie, kłamanie, może się mylę.

Ale nawet jeśli miałby powiedzieć prawdę to uważam że lepiej dla niego żeby nie robić żadnego live bo to dobrze się może nie skończyć, ludzie są różni na necie itd.

Lepiej niech sobie żyje swoim życiem, a jak Ty masz ochotę to wrzucaj jakiś update co
  • Odpowiedz
Większość z nas udzielających się tutaj jest naprawdę spoko.


@Towarzysz_Sobaka: Dziekuję, za pozytywną opinię. To cieszę się, że załatwiłeś pracę i nocleg, mam nadzieję, że nie zawiedzie Cię i pokaże nam, że jednak może się ogarnąć i samodzielnie żyć bez Ormowców.

Co do lajwa, to ja bym odpuścił albo zatrudnił moderację by odsiewać niewygodne pytania i chamskie teksty, Donejty absolutnie off bo tam najczęściej lubią zaczepiać.

No i młody niech
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Powinien zniknąć w ogóle YT, usunąć kanał i w ten sposób rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Niech sobie powoli wszystko układa, niech się usamodzielnia z dala od starych i niech skupi się na podstawach normalnej, zdrowej egzystencji zamiast uskuteczniać jakieś jupiterowe podchody. Jemu atencja po prostu nie służy. Co by nie zrobił to część ludzi i tak będzie po nim cisnąć, a ten jełop zaraz zacznie to wszystko brać
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka:
Raz że moim zdaniem może się poczuć też "naciskany" przez Ciebie w sensie że mu pomagasz i pewnie chcesz coś w zamian czyli zróbmy live, i będzie tak jak rzekomo z rodzicami że mu kazali live robić itd.
Dwa że w sumie dla mnie nawet jakby powiedział prawdę to bez znaczenia, nie ufam już takim ludziom bo to trochę jakby Klapek miał zrobić live i opowiedzieć wszystkie kłamstwa:)
Tacy
  • Odpowiedz