Wpis z mikrobloga

  • 2
Trudno było się nie zgodzić w tamtym momencie, wszak ambasador Ukrainy w Niemczech prosząc o pomoc usłyszał, że nie ma sensu bo i tak już pozamiatane...


@plazut: wiadomo wiecej orłów było ale Bosak to ekspert od wszystkiego, skad on mogł wiedziec
wiesz od dawna prowadzili inną narracje, tylko zamiast sie skonczyc kompromitowac to uprawiali szurską polityke cały czas, nie wiem czy pamietasz straszenie nielegalnymi imigrantami islamskimi ze przez granice ukrainska
Pawel993 - >Trudno było się nie zgodzić w tamtym momencie, wszak ambasador Ukrainy w ...
  • Odpowiedz
  • 12
@Pawel993 zawsze mnie zastanawia użycie tego tweeta w kontekście wyśmiewania Bosaka, bo to była wtedy prawda i liderzy EU (Niemcy i Francja) na to właśnie liczyli. Ukraińców uratował tylko i wyłącznie naród Polski, oraz złodziejstwo i populizm PiSu. Naród bo wszyscy rzucili się do pomocy, robili zbiórki stali po stronie Ukrainy, a PiS jak cwany lis wyczuł że jest moment na zbicie kapitału politycznego, a dodatkowo na pewno okazja do zarobku
  • Odpowiedz
@szuineg: Różnica jest taka, że Konfederacja obstawała przy tej opinii nie przez następny tydzień ale całe miesiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc ogólnie to było śmieszne patrzeć jak brną do bólu w ten sam jeden punkt.
  • Odpowiedz
zawsze mnie zastanawia użycie tego tweeta w kontekście wyśmiewania Bosaka, bo to była wtedy prawda i liderzy EU (Niemcy i Francja) na to właśnie liczyli.


@szuineg: Nie wymagaj myślenia od tuskobotów. Oni tym #!$%@?ą praktycznie codziennie mirko. Jak nie "Brawo Pan Tusk" to coś na Konfederacje.
  • Odpowiedz
  • 4
Nie wymagaj myślenia od tuskobotów. Oni tym #!$%@?ą praktycznie codziennie mirko. Jak nie "Brawo Pan Tusk" to coś na Konfederacje.


@Programista500plus: xD
najgorzej jak zaczniesz cytować wypowiedzi polityków konfederacji ( )
  • Odpowiedz
@szuineg: nie liczyli, tylko jeśli Ukraina by padła w 3 dni to co niby zrobić?

Ukraińców uratował tylko i wyłącznie naród Polski


xDDD
Nie, Ukraińcy uratowali się sami, odpierając początkowy atak. Ewentualnie z pomocą państw udzielających jej od 2014. Żeby #!$%@?ć o uratowaniu przez Polskę na początku wojny
  • Odpowiedz
@PiotrFr troszku się zagalopowałem to fakt. Miałem na myśli czynniki zewnętrzne. Jestem przekonany, że gdyby nie oddolne inicjatywy polskiego społeczeństwa i nasze anty ruskie nastawienie to mogło by się skończyć inaczej.
  • Odpowiedz
@Pawel993: elokwentny głupiec, typ człowieka który po kilka godzin dziennie wkuwa jakieś pierdoły żeby cię zagiąc w dyskusji, ale w istocie nie rozumie nawet najprostszych zjawisk i procesów, bo jego jedynym celem jest przegadanie cię

bardzo to było widać w podcaście DLR gdzie prowadzący, momo różnic światopoglądowych, próbowali z nim dyskutować jak ludzie na poziomie, a krzysiek cały czas próbował atakować i przeprowadzać tzw. zaoranie
  • Odpowiedz
wiadomo wiecej orłów było ale Bosak to ekspert od wszystkiego


@Pawel993: Nie wiem czy to obsesja na punkcie Bosaka, czy temat zastępczy aby nie spojrzeć w stronę rzeczy ważnych. Ja widzę tutaj wypowiedzi posła które na siłę starasz się przyporządkować działaniom prorosyjskim. Może dlatego nie starcza Ci czasu aby zwrócić uwagę na faktycznie istotne rzeczy, nawet Ci je podałem, przemilczałeś je, pewnie dlatego że dysonans poznawczy jest tak wielki, że wręcz trudno jakkolwiek się do tego odnieść, najwygodniej to zignorować. Dlatego wstawię jeszcze raz:
Tezy o polityce RP wobec Rosji i Ukrainy
Spróbuj po prostu na chłodno sobie odpowiedzieć, kto jest w Polsce większym szkodnikiem prorosyjskim:
1 - Poseł małej partii, który wieści (podobnie jak inni, w tym politycy zachodnioeuropejscy), że Ukraina
  • Odpowiedz
@Pawel993 Na dniach będziemy świadkami walk miejskich o Moskwę i próby obalenia rządu Rosji. Państwa globalnego południa narobiły złudzeń Rosjanom ws. BRICKS/OUBZ, a teraz nie kiwną palcem. Wschodni liderzy kalkulują, że im szybszy upadek Moskwy tym szybciej będą mogli znów zasiąść do rozmów z Żeleńskim.
  • Odpowiedz