Wpis z mikrobloga

Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z jednej z przyczep wydostał się pitbullopodobny pies i zaczął biec w ich kierunku. Matka głośno krzyknęła żeby odwrócić uwagę psa. Dzieci uciekły, ale pitbull rzucił się na kobietę. Poprzegryzał jej ścięgna i mięśnie rąk, zgryzł tak, że nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyska pełną sprawność.

Psiara: ludzie powinni się zachowywać, a nie biegać i krzyczeć, bo to działa na psy jak płachta na byka.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dzieci #dogpill
WielkiNos - Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z...

źródło: temp_file6448932812114099245

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: ja juz 2 razy mialem sytuacje, ze inny pies rzucil sie na mojego podczas spaceru. Cale szczescie nie byly to psy z rodzaju tych niebezpiecznych, ale o wiele wieksze od mojego. Oczywiscie jedyne co robie to zawsze kopie z calej sily agresora az pusci mojego. Jedna psiara nawet chciala nawet na policje dzwonic, ze bije jej psa xD notabene psa ktory z odleglosci 20 m wlecial jak pocisk w
  • Odpowiedz
  • 1
Ciekawe co napisałaby ta kobieta, na analogiczny komentarz, że kobiety nie powinny ubierać się wyzywająco, bo na gwałcicieli działa to jak „płachta na byka”?


@hiszpanskizdobywca dla nich pies>człowiek. Była ostatnio sytuacja, że właściciel pitbullopodobnego psa skatował kobietę. Zeznał, że kobieta kopnęła psa (jak bardzo prawdopodobne jest, że kobieta podeszła do wkurzonego sebixa z pitbullem żeby sobie od tak kopnąć groźnego psa nie skomentuję) tymczasem przypuszczam, że poprosiła aby po nim posprzątał
WielkiNos - >Ciekawe co napisałaby ta kobieta, na analogiczny komentarz, że kobiety n...

źródło: temp_file4651681375257605834

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rodriquez: @arcxa a jak to ma sie prawnie? Sam mam małego 7kg psa, chodze z gazem fox labs. Czy nóż to już nie za dużo dla sądu gdyby czasem doszło do pogryzenia mojego psa i ja bym w obronie zabił drugiego psa?
  • Odpowiedz
@WielkiNos jestem pisarz i mam am bully ale #!$%@? nie mogę znieść tego poczucia bezradności na ludzka głupotę, biorą zjeby te bullowate i w #!$%@? maja, jak można dopuścić żeby jakikolwiek pies uciekł? A taki w szczególności, i poerdolenie tych psich wylewów, to wina właściciela ze zabiera psa w miejsce do którego jest nie przystosowany i słyszy krzyki i piski, na #!$%@? oni wie tam z nim #!$%@??!
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jest tyle psów, że jaranie się jakąś rasą agresywną jasno określa z kim mamy do czynienia.

Pies do uśpienia, grzywna z kosmosu i renta dla kobiety bo zdrowia nikt nie wróci, a ogólnie psy ras agresywnych do zakazania.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Bambinizm #!$%@? głowy psiarzom XD według nich teraz człowiek ma sie podporządkować do zwierzęcia XD ja #!$%@? babe do pierdla i niech wypłaca odszkodowanie + ewentualną rentę dla kobiety a psa odstrzelić najlepiej już na miejscu
  • Odpowiedz
  • 0
@4mmc-enjoyer No generalnie tak, najlepiej jest psa poddusić aż na moment straci przytomność i wtedy puści. Ale nie, żeby to było łatwe do zrobienia.

@WielkiNos Znaczy, brak nadzoru i debilizm właściciela psa to jedno, ale drugie to jednak warto wiedzieć, jak się w przypadku takiego ataku zachować. I w ogóle zachować w obecności nieznanych zwierząt.
Jak idziesz w góry to też lepiej wiedzieć jak się zachować jak się przez przypadek
  • Odpowiedz