Wpis z mikrobloga

Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z jednej z przyczep wydostał się pitbullopodobny pies i zaczął biec w ich kierunku. Matka głośno krzyknęła żeby odwrócić uwagę psa. Dzieci uciekły, ale pitbull rzucił się na kobietę. Poprzegryzał jej ścięgna i mięśnie rąk, zgryzł tak, że nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyska pełną sprawność.

Psiara: ludzie powinni się zachowywać, a nie biegać i krzyczeć, bo to działa na psy jak płachta na byka.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dzieci #dogpill
WielkiNos - Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z...

źródło: temp_file6448932812114099245

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: Wina właścicielki psa, która jest bezmózgą amebą. Puszczanie luzem psa z listy ras agresywnych powinno być traktowane jak usiłowanie zabójstwa.
  • Odpowiedz
5000zl rocznie podatku od psa, nie licząc pomocniczych o określonych rasach.


@theOstry: a ludzie jeszcze sie dziwią czemu PO i PIS ciągle wprowadza nowe podatki.
Ludzie to debile i sami proszą o te podatki pod wpływem emocji XD

Podatek to najgłupsze rozwiązanie tego problemu o jakim słyszałem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ja się dziwie że do tej pory nie wprowadzono żadnej licencji czy ograniczeń na posiadanie agresywnych czy dużych ras. przecież te problemy są od zawsze. Sam ich doświadczylem i to nie raz.
I proszę kolejny przykład kamping jakaś ameba nie zamknęła drzwi pies wybiegł i zaatakował innych ludzi, a właścicielka i tak dopiero po jakimś czasie zauważyła, a nie od razu.
Nie może być taki aby potencjalnie niebezpieczne zwierzę
  • Odpowiedz
@theOstry: katalog psów szczególnie niebezpiecznych na których posiadanie trzeba mieć licencję. Pies do schroniskach i właściciel płaci za utrzymanie psa dopóki licencji nie wyrobi. Wyprowadzać psa może tylko osoba z licencją.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: 5000zl rocznie podatku od psa, nie licząc pomocniczych o określonych rasach.


@theOstry: wystarczy poważnie podejść do karania właścicieli za ataki psów. W przypadku takiego ataku należy traktować to jak atak z użyciem broni albo niebezpiecznego narzędzia i takie też stawiać zarzuty właścicielowi psa, który kogoś zaatakował. Tutaj pies rozszarpał kobiecie rękę to tak powinno się to rozpatrywać i powinna dostać za to karę podobną jak gdyby sama
  • Odpowiedz
@WielkiNos: pitbulle (i ich wlasciciele) to najgorsze platki sniegu wsrod wszystkich ras psow. Kazdy szczegol zycia musisz dostosowac pod te dzieciolubne bestie. "Puszek rozszarpal ci reke ojej?? Nigdy wczesniej nie byl agresywny!! To pewnie TY sie na niego zle spojrzales. Albo zalozyles zielona czapke (ktorych on nie lubi i sie ich boi). Albo kichnales (przestrzaszyl sie wiec to normalne ze rozerwie ci aorte). Albo uklad gwiazd byl zly. Albo poruszyly
  • Odpowiedz
@WielkiNos Takich ludzi jak ta typiara od komentarza usypiałbym razem z tymi psami, które zaatakowały. Jak można być takim kretynem ()

Ciekawe co napisałaby ta kobieta, na analogiczny komentarz, że kobiety nie powinny ubierać się wyzywająco, bo na gwałcicieli działa to jak „płachta na byka”?
  • Odpowiedz
@WielkiNos jestem psiarzem i sam mam american bully (pocket). Najmniejsza wersja, ALE gdyby mój pies zaatakował człowieka, uśpiłbym go. Oczywiście nie dopuściłbym do takiej sytuacji, bo zawsze mam go na smyczy i jest przyjazny, ale to ciągle pies i kto wie co mu o-----e. Mógłbym mówić, ej, mój pies jest totalnie spoko, puszczać go ze smyczy wśród ludzi itd, ale zwykła odpowiedzialność mówi mi, że tak nie należy po prostu robić.
  • Odpowiedz