Wpis z mikrobloga

Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z jednej z przyczep wydostał się pitbullopodobny pies i zaczął biec w ich kierunku. Matka głośno krzyknęła żeby odwrócić uwagę psa. Dzieci uciekły, ale pitbull rzucił się na kobietę. Poprzegryzał jej ścięgna i mięśnie rąk, zgryzł tak, że nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyska pełną sprawność.

Psiara: ludzie powinni się zachowywać, a nie biegać i krzyczeć, bo to działa na psy jak płachta na byka.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dzieci #dogpill
WielkiNos - Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z...

źródło: temp_file6448932812114099245

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 38
Jadwiga się w tańcu nie pie&doli


@Artron dawno temu by nie było sytuacji, w której taki pies jeszcze chodzi. A dzisiaj jakieś obserwacje, behawioryści sryści. Tu np. jest typ co postanowił dać nowy dom agresywnemu pitbullowi, który pogryzł właścicielkę, która trafiła do szpitala. Psiarze się zachwycają jak wspaniale zrobił i go w tym jeszcze dopingują. Oczywiście konsekwencje poniesie jak zwykle jakiś niewinny człowiek albo zwierzę.
WielkiNos - >Jadwiga się w tańcu nie pie&doli

@Artron dawno temu by nie było sytuacj...

źródło: temp_file1176085867038825870

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@lenanela

@WielkiNos: Zawsze zalecam mieć przy sobie widły, nawet nie zdajecie sobie sprawę jakie są skuteczne. Można trzymać na dystans burka.


Kpisz ale nóż wydaje się być jedynym sensownym rozwiązaniem. Pies w amoku w dupie będzie miał Twój gaz, a jak już na kimś zacisnie szczęki to wykrwawienie to chyba jedyna skuteczna metoda na pozbycie się go.
  • Odpowiedz
@theOstry: widze Wykop tradycyjnie do psów jak do kobiet i murzynów xD

- kolejny incydent z poje…bana rasa i jeszcze głupszym właścicielem
- durny komentarz na Facebooku
- wprowadźmy komunę i zmiany systemowe które będą wszystkich traktować tak samo, nawet niewidomych posiadaczy psów przewodników

To jest ten dolny poziom rasizmu - nie ten zabawny poparty faktami dla ludzi z jakimkolwiek rigczem, tylko ten wykopowo januszowy; dajcie mi się oburzać i
Gluptaki - @theOstry: widze Wykop tradycyjnie do psów jak do kobiet i murzynów xD 

-...

źródło: 8xa4s9n2k7h91

Pobierz
  • Odpowiedz
@Emble: Nawet nie wiesz co się dzieje z psem jak na niego nacierasz z okrzykiem bojowym ostrą stroną wideł, a za trafienie w serce jest jakieś 7 sekund
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To z tymi rasami niebiezpiecznymi to jest taki pic na wodę i fotomontaż, ze się w głowie nie mieści. Tak samo z wymogiem trzymania psów na smyczy. Ludzie mają w dupie. Zwrócisz uwagę to jeszcze waty ma.

Są normalni ludzie z psami, ale niestety psiarzy i psich matek z psieckami mam wrażenie, że jest coraz więcej niestety.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: dlatego zawsze trzeba chodzic z nozem. szkolone psy jak zobacza bron to rzucaja sie za gardlo, wiec slabsza reka trzeba zawinac wokol szyi, a silniejsza dzgac gdzie popadnie. dziurawy pies, albo sie przestraszy i ucieknie, albo padnie martwy po dzgnieciu w punkt witalny. a jak atakuje kogos to celny jab w podstawe czaszki szybko zalatwi sprawe
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Co za patola, między innymi dlatego omijam biwaki gdzie są inni ludzie z psami. Sam ze swoimi albo smycz albo nie odchodzą na metr bez komendy, a przyjedzie parka i puszcza pimpka luzem xD Mam wrażenie że z podstawową tresurą jest gorzej niż kiedyś, nie mówiąc już o doborze rasy do potrzeb. Albo ludzie mają po prostu w------e
  • Odpowiedz
@WielkiNos zajebistym pocieszeniem dla ofiary jest, to że właściciel dostanie karę, albo pójdzie siedzieć xD

Zdrowia to ofierze nie przywróci i w przypadku psiarzy oraz psiar powinni zostać bardzo srogo karani przed wydarzeniem się tragedii.

Kuźwa, czy ci p----------i politycy coś potrafią zrobić dla dobra ludzi?
Najłatwiej jest wprowadzić zakaz posiadania ras niebezpiecznych i koniec.
Te żyjące do uśpienia, a jak nie to wystarczy p----------a od sąsiada i właściciel idzie siedzieć.
  • Odpowiedz
wprowadźmy komunę i zmiany systemowe które będą wszystkich traktować tak samo, nawet niewidomych posiadaczy psów przewodników


@Gluptaki: macie internet w psychiatryku?
  • Odpowiedz
Poprzegryzał jej ścięgna i mięśnie rąk, zgryzł tak, że nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyska pełną sprawność.


@WielkiNos: Ja mam nadzieję, że na drodze cywilnej dojedzie tak właścicieli tego psa, że w końcu uruchomi u nich to cień myślenia. Ja bym szedł w rentę dożywotnią, sprawa na kilkanaście lat, ale przy dobrym papudze i sporej inwestycji można walczyć.
  • Odpowiedz