Wpis z mikrobloga

Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z jednej z przyczep wydostał się pitbullopodobny pies i zaczął biec w ich kierunku. Matka głośno krzyknęła żeby odwrócić uwagę psa. Dzieci uciekły, ale pitbull rzucił się na kobietę. Poprzegryzał jej ścięgna i mięśnie rąk, zgryzł tak, że nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyska pełną sprawność.

Psiara: ludzie powinni się zachowywać, a nie biegać i krzyczeć, bo to działa na psy jak płachta na byka.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dzieci #dogpill
WielkiNos - Dzieci bawiły się na kempingu w Karwieńskich Błotach. W pewnym momencie z...

źródło: temp_file6448932812114099245

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
a jak nie ma obroży to mam mu full nelsona zakładać czy jak?


@4mmc-enjoyer to jest sposób jak pies ma obrożę. Jak nie ma to jest wsadzenie palca w tyłek i podobno chwycenie za tylne nogi.
  • Odpowiedz
  • 10
@WielkiNos

ludzie nie powinni biegać


Kurde, jadę sobie na wakacje i nie mogę sobie pobiegać?
Po pracy chcę trochę zadbać o formę i nie mogę pobiegać?
  • Odpowiedz
  • 4
Kurde, jadę sobie na wakacje i nie mogę sobie pobiegać?


@mk321 możesz, ale jak idzie pies to trzeba nie biegać żeby go nie sprowokować. W ogóle jak biegniesz to musisz się rozglądać czy gdzieś w promieniu kilkuset metrów nie ma jakiegoś psa, którego mógłbyś rozzłościć.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: najlepsze są te teksty o prowokowaniu. Dzieciaki prowokowały go bo siedzą albo idą obok.

Z resztą właśnie pies nie powinien nic robić nawet jak jest prowokowany, jak daje się prowokować to znaczy, że jest zagrożeniem i trzeba go uśpić.
  • Odpowiedz
@Rodriquez

@WielkiNos: dlatego warto nosić nóż przy sobie i w przypadku krytycznym podżynać gardło.


Są filmy gdzie nóż ani pistolet niewiele da. Nawet przy wytrenowanych policjantach
  • Odpowiedz