Wpis z mikrobloga

Wyniki jutrzejszego raportu będą pokazywać wzrost liczby zasiłków w USA

  • Sprzedaję akcje, potem poluję na dołek 17.1% (13)
  • Trzymam akcje, nic nie robię 71.1% (54)
  • Wycofuje się z akcji, kupuję obligacje 11.8% (9)

Oddanych głosów: 76

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KMDZ: co taki wydygany? ludzie, którzy siedzą w akcjach longterm musieliby kilka razy w miesiącu sprzedawać akcje, gdyby się przejmowali każdymi danymi
  • Odpowiedz
  • 0
@KMDZ: wywalone jaja. W giełdę pcham ~~30% budżetu inwestycyjnego. Dokupuję co miesiąc po wpłynięciu kaski i trzymam, a na okresy, w których jest szansa większych spadków to jeszcze więcej kasy przygotowuję, żeby kupować etf/akcje na promocjach. A jeśli nawet jebnie do zera, to będzie smutno, ale świat mi się nie zawali.
  • Odpowiedz
@KMDZ widziałem tu na wykopie raz stejtment chłopa, który kupował na dołkach covid. Wytrzymał cały 21, 22, 23 a wystarczy zobaczyć na wykresie co tam się działo po drodze. Chyba nie muszę mówić, że osiągnął kosmiczne zwroty
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@michelney: wierzę. Ale tutaj się pojawia słowo klucz, kupował w dołkach. A dziś obecne poziomy wcale nie muszą być dołkiem jeśli będą słabe dane potwierdzające potencjalną recesję.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@michelney: no szczerze mówiąc to mi od 2 dni ewidentnie wygląda na to, że każdy wyczekuje wyniku tego raportu i od tego bedzie zależeć czy będzie zwała czy pompa teraz. Bo jakby było w pełni optymistyczne podejście to mocne odbicie już byłoby, a jakoś tego nie widać
  • Odpowiedz