Wpis z mikrobloga

czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?

Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboEgo: ryby czy grzyby jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo to pierwsze można przyrównać do boomerskiej medytacji i kontemplacji (o ile się nie zachleje w umór), a to drugie to zwykły spacer po lesie więc zawsze jakaś tam aktywność jest.
  • Odpowiedz
@TurboEgo: jak przestaje Cię podniecać granie w gierki i uganianie się za dupami to jakieś hobby dla dojrzalszego mózgu trzeba znałeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@TurboEgo a co Ci do tego gdzie ktoś odnajduje spokój i satysfakcje? Często ludzie jak już doświadczą tej edgy młodości odkrywają, że szczęścia nie trzeba szukać daleko i nawet proste spokojne życie, pójście do lasu czy na ryby i odcięcie się na chwilę daje im ukojenie. W pewnym momencie może też poczujesz, że chwile spędzone z dzieciakami, czy prozaiczne czynności jak uprawa bazylii na parapecie może dać Ci satysfakcję.
  • Odpowiedz
@kwark64: pewnie sami uprawiają sport, zdrowo się odżywiają i żyją pełnią życia. Debile, powinno się codziennie #!$%@?ć kiełbasę i chipsy, gnić na tapczanie i nienawidzić swojej roboty (òóˇ)
  • Odpowiedz
@TurboEgo: Polityką zaczyna się interesować jak przestają za niego życie ogarniać rodzice i widzi, że gówniane decyzje polityków mają czasem ogromny wpływ na otaczający go świat.
  • Odpowiedz
Ja jestem ur. w latach 90 i nie zachorowałem na boomerstwo


@TurboEgo: przecież tym komentarzem pokazałeś, że zachorowałeś.

BTW, mój kuzyn lat 24 to zapalony wędkarz od lat dziecięcych. Obecnie kręci na tym fajny hajs z social mediów.

edit: a dobra, ty fan pato mma. Nie było tematu.
  • Odpowiedz
Przed 25 rokiem życia młodzi ludzie mają mnóstwo zainteresowań,typu podróże czy spotkania ze znajomymi.Po dwudziestym piątym roku życia natomiast,gdy odchodzi ten drugi ten drugi rodzaj aktywności,ludzie zaczynają dziadzieć.Objawia się to tym że zamiast produktywnie spędzać czas,przesiadują całe dnie na jakichś niszowych toksycznych portalach,zajmując się tropieniem politycznych afer typu czy Stanowski jest propisowski,czy też wstawianie przeruchanych tysiąc raz memow,byle tylko zebrać trochę plusów.Tylko takie rzeczy w takich ludziach wyzwalają jakieś szczątkowy wyrzut endorfin
  • Odpowiedz
czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?


@TurboEgo: Nie wiem jak ryby i grzyby bo nigdy na nich nie bylem, ale:
- olimpiada interesowalem sie odkad mialem 13 lat
- gała (nie wiem co to jest? pilka nozna?)
- polityka zaczalem sie interesowac jak poszedłem do pracy, bo zauwazylem ze to nie prawda, ze "ciagle jest to
  • Odpowiedz