Wpis z mikrobloga

czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?

Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Wild_Rebel współczuję. Tak samo jak ja konfederację nazywasz zwykła ku#wa? kościelnych oszołomów pisowcow r#chasz w d-word a na fajnopolaków z platformy plujesz?
  • Odpowiedz
@TurboEgo: czyli wszystko jest dla boomerów, ale ni #!$%@? nie potrafisz napisać co jest hehe fajnym hobby? Chodzenie do knajpy i picie hehe winka z kobietą i oglądanie filmów dla podludzi. Man of culture xD
  • Odpowiedz
  • 27
@KMichauke Wizyta w kinie na Deadpoola to kultura wysokich lotów. Btw kto w ogóle chodzi do kina jeszcze chyba tylko boomerzy, to praktycznie to samo jakbyś siedział na rybach tylko na rybach jest ciekawiej
  • Odpowiedz
Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD


@TurboEgo: ja jestem 50+ i też mnie to koło chu... lata.
  • Odpowiedz
To opowiedz, jakie to ciekawe zainteresowania mają osoby do 25 r.ż.

fejm mma


@TurboEgo: rzeczywiście, fajne. To już bym wolał stać z tym kijem po kolana w wodzie.
  • Odpowiedz