Wpis z mikrobloga

czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?

Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboEgo: Piłka nożna jest dla debili, najpierw lamusy się tym interesują żeby się przypodobać kolegom patusom, a że nie mają mózgu to zostaje im do końca życia bo myślą że to jest fajne xD
  • Odpowiedz
Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD


@TurboEgo: Mam wielu znajomych którzy całe życie jeżdża na ryby, grzyby i interesują się piłką. A olimpiadę od dziecka oglądałem.

Polityką? Jednostki ale wciąż tak jest, chyba że psioczenie na pis i po nazywasz interesowaniem się polityką
  • Odpowiedz
@TurboEgo na ryby chodziłem już za gówniarza koło 13-14 lvl. Na grzyby z rodzicami i babcią też chętnie, lubiłem ten klimat mokrego lasu i ledwo co podnoszącego się słońca. ʕʔ

Biorę pannę w weekend na miasto i pijemy do woli. Chce mieć rozrywkę to idziemy do kina na deadpoola czy cokolwiek. Nie splycam życia do alkoholizmu i bycia psem własnej kobiety


Znajdź se kolegów przede wszystkim xD
  • Odpowiedz
idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?


@TurboEgo: ale że co Ty #!$%@? :D Znam co najmniej kilka osób co jeździło na ryby z tatą czy na grzyby z dziadkiem (zazdro w obu przypadkach).

A co do piłki czy polityki to przecież xD - ile masz amatorskich zespołów piłki co sobie chłopaki kopią i nawet jakieś ligi mają, a ile takich gdzie grają seniorzy. A polityka
  • Odpowiedz
@TurboEgo: Interesuję się od 18 roku życia. Wcześniej myliłem Leppera z Millerem. Aż żałuję, że nie wcześniej. Kto ma głowę ten powinien się interesować, bo od tego zależy całe Twoje życie. Ty możesz się nią nie interesować, ale ona zawsze interesuje się Tobą.

Media i politycy dobrze wykonują swoją robotę, aby ludzie bezmyślnie, bezrefleksyjnie mieli wywalone na politykę, myśląc, że ich to nie dotyczy, A potem 40% nawet nie wie,
  • Odpowiedz
@TurboEgo: urodziłem się w latach 80. Interesują mnie prawie wszystkie rzeczy z powyższych, do tego mam kilka innych hobby które można uważać za boomerskie (żeglarstwo, zbieranie i restaurowanie starych aut i motocykli, strzelectwo) co do polityki warto też się tym interesować żeby wiedzieć jak się zachować przy urnie. Uważamy że wymieniałeś same zalety tych ludzi. A co robią współczesne dzieciaki, poza siedzeniem na tik toku i płakaniem jak się w
  • Odpowiedz
@TurboEgo: ludzie <25 to są w większości zniszczeni boom scrollingiem instagrama, tik toka i oglądania Ksiąciula na YT. Prove me wrong.

Przecież większość ludzi co za młodu miała jakieś konkretne hobby to jak są starsi to też się nim zajmują, no chyba że praca i obowiązki rodzinne nie pozwalają
  • Odpowiedz
@TurboEgo: gdzie wy ludzie mieszkacie? Ja, chłopak z małej miejscowości mieliśmy nad jezioro i do lasu 15min rowerem. Nie zliczę ile razy w kilka osób jeździliśmy na ryby. Już jak mieliśmy 15 lat to z kuzynem jeździliśmy na kładki tylko po to żeby być z dala od domu. I w sumie te ryby to był tylko pretekst, takie tło do spotkań i rozmów. Po lasach chodziłem i zbierałem grzyby i
  • Odpowiedz