Wpis z mikrobloga

czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?

Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboEgo: Od dziecka chodzę na grzyby. A samych grzybów nie jem. Fajne hobby, bo można sobie pochodzić przez parę godzin po lesie - bez ludzi, bez wytyczonych ścieżek, w otoczeniu samej przyrody, bez zasięgu w telefonie. Wyślesz mnie do lasu, którego nie znam? Bez problemu znajdę drogę. A zobacz ludzi z miasta: 5m metrów od najbliżej ścieżki, bo inaczej stracą orientację. No i jak tu wytrzymać 3-4 godziny bez TikToka?
  • Odpowiedz
@TurboEgo A tam opowiadasz.

Ja mam 34 a piłka nożna mnie nie interesuje. Na olimpiadę mam wywalone. Na grzyby nie chodzę, bo jako dziecko musiałem chodzić prawie codziennie i nie trawie tego.
Ryb łowić nie miał mnie kto nauczyć, bo nikt tego nie robił plus nie było w okolicy akwenów wodnych.

Za to jakie wy macie
  • Odpowiedz
@TurboEgo trochę tak jest.. nie wiem jak to działa - kiedy miałem te 20-25 lat to chciałem grać w lola, oglądać jakieś gunwo i robić #!$%@?. Z wiekiem zacząłem interesować się roślinami, sztuką i jakimiś innymi rzeczami bardziej typowymi dla dziadów.
  • Odpowiedz
Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD


@TurboEgo: Mało ludzi znasz po prostu. Co to za #!$%@? moda nazywanie normalnych rzeczy 'boomerskimi' ?
  • Odpowiedz
czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?


@TurboEgo: Shalom.

Ryby i grzyby są okej. Nie ma absolutnie niczego złego w cnotliwym życiu i minimalizowaniu swych
  • Odpowiedz
@TurboEgo Nie rozumiem o co się zesrałeś. Uważasz, że picie alkoholu w klubach i oglądanie tandetnych filmów to rozrywka o kilka klas wyżej niż chodzenie po lesie albo interesownie sie sportem?
W mojej opinii w obu przypadkach są to proste rozrywki dla prostych ludzi. Jeden lubi to, drugi co innego, tyle.
  • Odpowiedz