Wpis z mikrobloga

czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?

Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Nie mam tik toka, IG, x, itp. mam jedynie Messengera, yt i wykop. Jestem niepalący i nie scrolluje tel, bo nie mam na to czasu
  • Odpowiedz
Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

@TurboEgo:
To podaj przepis czym należy się interesować i jak żyć?
rozumiem, że każdy tak musi żyć, by był ok?
No dawaj ......
  • Odpowiedz
@TurboEgo łowienie ryb: Wczesne stawanie rano, Rozpoznanie gatunków ryb i ich umiejscowienia, różne sposoby łowienia, nie raz łowienie w niesprzyjających warunkach, możliwość złapania rybki na obiad, obcowanie z naturą
Fame MMA; Ha Ha Mati patrz, alkoholiczka srająca pod siebie się biję xDDXDXDXD

W sumie to dobrze, że tacy ludzie jak Ty nie interesują się pilka, grzybami, czy rybami. Przynajmniej nie ma tam patologii
  • Odpowiedz
@TurboEgo W rządzie masz debili. W Piłce Nożnej "patologia" na trybunach już dawno została wytępiona, to już są tylko pozostałości. Tymczasem Fame i inne gówna promują patologię, oszustów, złodziei, których oglądacie i dajecie zarabiać miliony. Brawo, pogratulować tylko poziomu
  • Odpowiedz
  • 0
@ShowBiz jestem dzieckiem bo nie zamulam i gówno mnie obchodzi polityka? Bo uważam że polityka interesują się ociężali umysłowo? No i spoko, to ja wolę byc dzieckiem
  • Odpowiedz
  • 0
@93michu93 nie chodzę na wybory, bo nie będę wybierał między gównem (PiS), szczynami (po) i rzygami (konfa). Nieważne na kogo zagłosuje i tak te 3 partie świń będą na swoich siedzeniach. Jeszcze to do ciebie nie dotarło? Współczuję
  • Odpowiedz
@TurboEgo: i gówno mnie obchodzi polityka

Akurat Polska to kraj w którym źle rządzą i polityka cię powinna interesować. Nie wszystkie tematy ale np budowa elektrowni, podziemnego metra już jak najbardziej. Ja myślę że jest to wręcz kluczowe w funkcjonowaniu. Są kraje gdzie można mieć wywalone, a progres i tak nastąpi ale są też takie gdzie trzeba wszystkiego wspólną dochodzić i niestety Polska należy do tych drugich.
  • Odpowiedz