Wpis z mikrobloga

czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?

Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboEgo i co Ci kibole Tobie robią? Lata, w który h kibole chodzili bandami, rabowali i mordowali, robili ustawki itd już dawno zostały wytępione. Większość z nich chodzi na mecze, i owszem, są skrajne przypadki, które szybko są naprostowane. Nie pamiętasz chyba jak wyglądało to w latach 90/00, no ale czego się spodziewać po fanie patoMMA
  • Odpowiedz
  • 0
@SarahC ma mnie interesować banda pasożytów która między sobą tylko zmienia siedzenia niezależnie od wyniku? XD mam siedzieć i pierdzieć w fotel pisząc polityczne mądrości? Chcesz zmienić coś w kraju to zbieraj ludzi i rób rewolucje bo twoje sranie w fotel i gadanie o politykach nic nie zmieni
  • Odpowiedz
  • 0
@radziuxd mam tylu kolegów ze muszę mieć wciaz telefon wyciszony, bo mnie namawiają by wyskoczyc wieczorem na miasto, domówkę czy garażówke. To że nie znasz ludzi nie znaczy że ja też xD
  • Odpowiedz
  • 0
@SarahC obowiązki? Hahahaha nie rozśmieszaj mnie

A najgorsze co istnieje to kobieta interesującą się polityką. Nie wiem czy nią jesteś ale jeśli tak to p#uje totalnie
  • Odpowiedz
@TurboEgo czyli jesteś typowym patosem, oglądającym patusow, który biega z wyciszonym telefonem bo Twoje środowisko codziennie chleje po garażach. Ale to inni są gupi, bo oglądają coś innego hala! #!$%@?, jesteś chodzącym potwierdzeniem, że fani fejmu to zwykle debile z IQ buta xD
  • Odpowiedz