Wpis z mikrobloga

czy jak człowiekowi resztki mózgu się starzeją to idzie na ryby, grzyby i interesuje się olimpiadą, gałą i polityką?

Nie znam ani jednej osoby w wieku do 25 r.ż. która by była zainteresowana powyższą tematyką (tzw boomerskim hobby) xD

  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@onepnch co to za chłop który nie rządzi we własnym domu? To nie chłop tylko kukold. Po 2 alkohol to się pije na imprezach, także żul niech się kryje dalej. Ja nie mam z tym problemu żeby z kobietą napić się wina
  • Odpowiedz
  • 3
@onepnch a czy muszę być alkoholikiem i kukoldem żeby życie znać? Biorę pannę w weekend na miasto i pijemy do woli. Chce mieć rozrywkę to idziemy do kina na deadpoola czy cokolwiek. Nie splycam życia do alkoholizmu i bycia psem własnej kobiety

Rozumiem o co ci chodzi, po prostu starsze pokolenia tak zyją, współczuję. Znałem ludzi co uciekali od rodziny do jak najdłuższej pracy żeby w niej pić ale dla mnie
  • Odpowiedz
  • 1
@krytyk__wartosciujacy oglądanie gały (nie umiem piłki kopnąć), olimpiada (nie przebiegłym nawet 20m) i polityka (nie dostałbym nawet 1 głosu) zwłaszcza to ku##isko konfederacja. W wolnym czasie siedzę w bagnie w trzcinach i lowie ryby (wiadro ryb dużo mi w życiu zmieni,satysfakcjonujące), ewentualnie szlajam się po prywatnym lesie by nazbierać wiadro kurek. Kreatywne hobby pełnym ryjem
  • Odpowiedz
@G06DbT @TurboEgo inaczej jest kiedy w domu/mieszkaniu jest się z tylko z partnerką/żoną, a inczaje kiedy są jeszcse dzieci. No chyba że wyyebane na to i pjoter posłuchaj teraz łojca #!$%@?, ale sprawidliwego czy co tam kirwa pasuje @onepnch
  • Odpowiedz
  • 3
@Berkel_88 aha czyli jak ma się dzieci to pije się w pracy, w bagnie, w lesie a potem przychodzi się pijanemu do domu i pjoter posłuchaj ojca #!$%@? xD
JAK SIE MA DZIECI TO NIE PIJE SIE W OGOLE, BO CZAS NA TO BYL PRZED TWORZENIEM RODZINY.
  • Odpowiedz
  • 2
@TurboEgo nudne hobby dla nudnych ludzi, jak za mlodu kreciles po wiosce kółka starym golfem to później na rybki, ło panie co to nasi zagrali. Proste zycie dla prostych ludzi.
  • Odpowiedz