Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to możliwe, że nie powstała żadna sensowna konkurencja dla #tinder? Przecież to żyła złota i niekończący się biznes niczym zakład pogrzebowy, tylko że tinder jest monopolem w tym przypadku i żaden inny serwis nigdy się tak nie przebił i nie był modny.
Dla nowych biznesów to może być problem ale jest przecież tyle globalnych firm, że mogłyby sobie zrobić poboczny biznes i co to dla nich wydać miliony na marketing. Ja bym wydał każde pieniądze gdyby faktycznie dało się kogoś poznać - i tak wiem, że gdyby każdy tak łatwo poznawał to mniej klientów ale z drugiej strony wtedy ma dobrą opinie (tinder ma ogólnie złą teraz) i zawsze na rynek wchodzą nowe pokolenia które szukają kogoś online więc zawsze byliby klienci.

#badoo swój prime time ma dawno za sobą a i tak było nakierowane na rynek Europy Środkowo-Wschodniej
Facebook randki - najbardziej zmarnowany potencjał. Wprowadzli to w momencie gdy facebook przestał być popularny a i tak mało kto o tym wie, a drugie tyle nie może znaleźć tej opcji na swoim fb.
Każda inna apka - zbyt mało popularna żeby było wystarczająco profili a tym bardziej kobiet

#przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #zwiazki #relacje #redpill #tfwnogf #podrywajzwykopem #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to możliwe, że nie powstała żadna sensown...

źródło: 815fc7b81343a164b8239b667c0ec3607de3497b1c92f832ef03f0935571159f

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: przecież tych apek jest od z-------a a zasady zawsze będą te same, morda>wszystko inne. Musiałoby nie byc zdjęć ale wtedy żadna baba nie zainteresuje sie takims czyms.
  • Odpowiedz
Jak to możliwe, że nie powstała żadna sensowna konkurencja dla #tinder?


@mirko_anonim: A jak to możliwe, że nie powstała żadna sensowna konkurencja dla Allegro? W sumie to jest ciekawe zjawisko, bo np. taki Decathlon kompletnie nie przyjął się w Szwecji, mieli coś koło 10 sklepów, które teraz zamykają.

Wydaje mi się, że Tinder po prostu zrobił to dobrze, bo pod laski. A gdzie pójdą faceci, którzy szukają lasek? Tam, gdzie jest ich najwięcej. Jednocześnie mam wrażenie, że spada jego skuteczność i coraz trudniej się spotkać, tylko czy jest to wina Tindera, lasek, czy wspólna? Pewnie sami faceci, a konkretnie spermiarze, też się do
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tinder był pierwszy dlatego jest na tej pozycji do dzisiaj. Ma najwięcej użytkowników. Aplikacji do randek jest sporo tylko co z tego skoro 90% dziewczyn jest na Tinderze? Po co mam się rejestrować w serwisie randkowym w którym jest tylko jedna dziewczyna?

To tak jak z Messengerem. Co z tego, że są lepsze komunikatory skoro one wszystkie razem wzięte nie mają nawet połowy liczby użytkowników w porównaniu do Messengera?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zrozum, ze tinder jest już w popkulturze, tak samo jak kiedyś dzieciaki mówiły dawaj bijemy się na fame MMA, tak laska z tindera to tinderowa, ja innych apkach jest za mało osób, niektóre są tak spiedolone że jak przesuwasz wsyztskie w lewo to i tak po jakimś czasie musisz kupić premium żeby przesuwać dalej xd!
  • Odpowiedz