Wpis z mikrobloga

Gdzie tzn. jakiej placówki, lub instytucji mogę zgłosić nagabywanie (którego skutkiem jest korzyść finansowa) do kupowania leków, które są na receptę?

,,Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w Polsce zakup jakichkolwiek leków na receptę od osób prywatnych albo ogłaszających się w internecie jest nielegalny. Leki możemy kupować tylko i wyłącznie w aptekach lub w instytucjach, które mają pozwolenie na ich sprzedaż.” - użytkowniku @Lewusx czy strona pro.peptydy to apteka?

#mikrokoksy #sterydy #silownia #mirkokoksy
ElPrimo - Gdzie tzn. jakiej placówki, lub instytucji mogę zgłosić nagabywanie (któreg...

źródło: IMG_4084

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElPrimo: Jak się skończy to nie będziesz miał kogo pytać na priv o to ile czasu rozkręca się testosteron, wtedy Twoja też się skończy. Przemyśl to dobrze.
  • Odpowiedz
@ElPrimo: moim zdaniem to dobra opcja, że można kupić produkty, które normalnie są dostępne wyłącznie w reglamentowanym obrocie. ludzie sami wiedzą co robią, czemu chcesz im tego zabraniać
  • Odpowiedz
@ElPrimo: Na początek możesz poinformować firmę
SEOHOST Sp. z o.o.
ul. Obornicka 330
60-689 Poznań
że na ich serwerach są hostowane nielegalne treści i uprzedzić ich, że w razie zgłoszenia się do nich smutnych panów nie będą się mogli tłumaczyć, że nie wiedzieli.
  • Odpowiedz
@ElPrimo muszę Cię zmartwić ale nie nalezysz do najbystrzejszych xD

W przypadku przestepstwa z 255 k.k. musi być działanie polegające na zachęcania do popełniania wystepku/przestępstwa. Natomiast @Lewusx nie zachęca nikogo do popełnienia przestępstwa, bo w tym wypadku przestępstwem jest wprowadzanie nielegalnych leków do obrotu a nie ich zakup. Zresztą on nawet nie zachęca do zakupu jako takiego a do zakupu z jego kodem, więc nie jest jego zamiarem to żeby ktoś kupił, tylko żeby kupił z jego kodem. Strona podmiotowa czyny też nie jest spelniona.

A ten guwno fragment pseudoprawnego wywodu który tu wrzuciłeś ma c---a wspólnego z
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: tak tak, @Lewusx reklamuje sypane w garażu peptydy od chinoli a ty wyskakujesz ze niby sie cos znasz. Burneika jakos usunał ze sklepu. Trzeba byc moralnym dnem zeby polecac peptydy ze swoimi kodami
  • Odpowiedz
@TS_X9 kolejny xD

Przecież burneika sprzedawał, czyli wprowadzał do obrotu, a on nie sprzedaje tylko mówi żeby, jak kupujesz, to zrob to z jego kodem. To nie on jest strona w tej umowie i nawet nie zachęca do zakupu, tylko do zakupu z jego kodem.
Reklamowanie a sprzedawanie to jednak inne czynności.

Nie oceniam tu strony moralnej, a kwestię czysto prawną. Kodeks karny to nie koncert życzeń wykopków a ustawa która ma określoną
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: jasne, na jego instagramie tez nie reklamuje tylko nie-zachęca do zakupu z jego kodem. Widac ze chcesz udawać prawnika ale w prawie to ty spisz w nogach siurku
  • Odpowiedz
@TS_X9: Nie podglądaj siurku jak Ci żal dupe ściska. Nie polecam nic co by miało komuś zrobić krzywdę. Nie polecam też rzeczy które mają wątpliwe działanie.

Jak ktoś czegoś szuka i tak czy siak to kupi, to nie widzę powodu żeby nie zachęcić go do użycia mojego kodu z którym ma taniej, a ja mam sponsora.
  • Odpowiedz
@Lewusx: nazywasz rzeczy sypane przez typa z bloku jako coś co nie zrobi krzywdy? Wiem że po sterydach są ubytki IQ ale u ciebie to szybko idzie. Tak samo mozesz mieć sponsora dilera i "jak ktoś czegoś szuka i tak czy siak to kupi"

a temat takiej patologii oraz twojego trenerka ktory reklamuje to na YT trzeba nagłaśniać
  • Odpowiedz