Wpis z mikrobloga

Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkarki. Jest gwiazdą, niektóre jej piosenki nawet są spoko (ale nie te z radia bo są przeruchane do porzygu) i fajnie się ich słucha, ale żeby aż taaak?

Pytam serio, bez ofensywy, wielu się ze mną nie zgodzi i powie że pierdziele głupoty, ale takie moje odczucia.

Dla mnie jedna z wielu znanych piosenkarek, która robi znaną i popularną muzykę xD

#taylorswift #warszawa #logikarozowychpaskow #przegryw #zalesie
Kadet20 - Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkar...

źródło: z30066370AMP,Taylor-Swift-zapowiedziala-nowa-wersje-swojego-hit

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kadet20: w jej piosenkach jest, jak facet ją opuścił.
Nigdy nie śpiewa jak zrobić dobrego loda.

Przypadek? nie sądzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ale dokładnie bardzo celnie ją podsumowałeś. Większość osób jest przeciętna, więc słucha przeciętnej muzyki granej przez przeciętne piosenkarki do generycznych tekstów. Do tego Taylor Swift jest ładna, ma dobrze zrobiony marketing, to co się dziwić.
  • Odpowiedz
@Kadet20 muzyke Pop znam tylko z radia jak jeżdżę autem. Tej Pani kompletnie nie kojarzę. Jr wiem czy słyszałem chociaż jeden jej numer. Za to jeżeli chodzi o taka prosta muzyke do potupania to Dua Lipa na zawsze w moim serduszku. Od zawsze każdy jej kawałek jest spoko
  • Odpowiedz
@Kadet20: Taylor pisze własne piosenki, gra na kilku instrumentach co w moich oczach już stawia ją dużo wyżej od innych znanych piosenkarek pop jak Rihanna czy Beyonce. Nie jestem jakąś wielką fanką, ale zdecydowanie się wyróżnia. Większość współczesnych piosenkarek jest wulgarna w swoich teledyskach/ tekstach, a muzyka Taylor jest taka dziewczęca i kobieca. Cukierkowa wręcz. TS była do niedawna jedyną piosenkarką, która właśnie wyłamywała się z tego schematu. Prywatnie była
  • Odpowiedz
@Kadet20: jest popularna bo jest wzorem dla przeciętnej białej Julki z USA. Nie stara się być kontrowersyjna, czy zbuntowana jak Miley, albo Pink. Trafia przez to do największej grupy odbiorców, bo słuchają ja i nastolatki i dorośli. No i zbudowała sobie fanbase, swifties to nie dzieło przypadku, tylko starannie prowadzonego PRu.
Odpowiednikiem u nas jest Podsiadlo i Zawialow z ich piosenkami z generatora poprawnych piosenek.
  • Odpowiedz
@Kadet20: jej teksty są mocno "relatable" dla nastolatek i młodych dziewczyn, mnóstwo tam plumkania o porzuceniu, tęsknocie, złamanym sercu etc, dodatkowo przez historyjki z jej życia, powiedzmy, prywatnego nastąpiło mocne sprzężenie między piosenkarką a prawdziwą osobą, jej fanki są przekonane, że te wszystkie piosenki to prawda, snują teorie, rozkminiają i mają poczucie, że to trochę ich bliska koleżanka, przy czym taka zajebista, najlepsza czirliderka w klasie. No i numery są
  • Odpowiedz
jest popularna bo jest wzorem dla przeciętnej białej Julki z USA.


@apeee: Zgoda. Czy to takie dziwne, że kobiety utożsamiają się bardziej z Taylor, która śpiewa o kłopotach sercowych a nie z np. Cardi B, która śpiewa o karierze jako striptizerka i oszukiwaniu mężczyzn na hajs. To logiczne, że ta pierwsza będzie bardziej popularna, bo więcej jest kobiet z tej 1 grupy.
  • Odpowiedz
@Kadet20: to ja nawet nie umiem wymienić jednego tytułu jej piosenki, nie moje czasy, od lat nie słucham nowości, chociaż pewnie coś slyszałam, tylko nie wiem że to ona
ale ogarniam że gwiazdy i idole się zmieniają i że ktoś taki jest i ma tylu fanów w ogóle mnie nie dziwi
  • Odpowiedz
@Kadet20: Dla mnie również jest tylko i wyłącznie jedną z wielu piosenkarek natomiast jeśli chodzi o jej fenomen to akurat bardzo mocno rozumiem. Przede wszystkim jest to relatywnie wciąż młodą ''nową'' gwiazdą bo ile ona ma lat 34 starego formatu pokroju tych Jenifer Lopez które swoją karierę zaczynała na pograniczu tego jak jeszcze były kanały muzyczne i nagrody mtv się liczyły natomiast obecnie te nowe gwiazdy nawet jak są spoko
  • Odpowiedz
@Kadet20: nie znam jej żadnych piosenek oprócz "Blank space" która jest fajna

'cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream - jedna linijka a wyjaśnia połowę p0lek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz