Wpis z mikrobloga

Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkarki. Jest gwiazdą, niektóre jej piosenki nawet są spoko (ale nie te z radia bo są przeruchane do porzygu) i fajnie się ich słucha, ale żeby aż taaak?

Pytam serio, bez ofensywy, wielu się ze mną nie zgodzi i powie że pierdziele głupoty, ale takie moje odczucia.

Dla mnie jedna z wielu znanych piosenkarek, która robi znaną i popularną muzykę xD

#taylorswift #warszawa #logikarozowychpaskow #przegryw #zalesie
Kadet20 - Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkar...

źródło: z30066370AMP,Taylor-Swift-zapowiedziala-nowa-wersje-swojego-hit

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kadet20: To jest, przepraszam za anglicyzm, najbardziej generyczna piosenkarka jaka istnieje z idealnie przeciętną muzyką. Dzięki temu zyskuje popularność u największej grupy odbiorców. Jest jak keczup, większość ludzi lubi keczup.
  • Odpowiedz
ale żeby aż taaak?


@Kadet20:
jest po prostu normalna, teraz o to ciężko
ja ją znam zanim stała się "znana", polecam poczytać jej historię też jest ciekawa
generalnie dziwi mnie hejt na nią, chyba tylko dlatego że nie jest czarna
  • Odpowiedz
@Kadet20: całkowita zgoda.
Mam takie dziwne wrażenie że ona jest idealną piosenkarką dla ludzi którzy nie interesują się muzyką.
Nie znam żadnego fana rapu, metalu, jazzu, muzyki klasycznej, starego rocka, techno czy folku który miałby cokolwiek pozytywnego do powiedzenia na jej temat.

Fani Taylor Swift to ci sami ludzie którzy na pytanie "jakiej muzyki słuchasz" odpowiadają "nooo tego co tam leci, lubie jak cośtam brzęczy".
  • Odpowiedz
@Kadet20: też nie rozumiem fenomenu, brzmi jak tysiące innych takich jak ona, czemu więc jest bardziej popularna i chyba nawet bogatsza od takiej Rihanny, Ariany Grande, wszystkie są po jednych pieniądzach a coś nieznanego sprawia że jedna jest mimo wszystko wyżej od drugiej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz