Wpis z mikrobloga

Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkarki. Jest gwiazdą, niektóre jej piosenki nawet są spoko (ale nie te z radia bo są przeruchane do porzygu) i fajnie się ich słucha, ale żeby aż taaak?

Pytam serio, bez ofensywy, wielu się ze mną nie zgodzi i powie że pierdziele głupoty, ale takie moje odczucia.

Dla mnie jedna z wielu znanych piosenkarek, która robi znaną i popularną muzykę xD

#taylorswift #warszawa #logikarozowychpaskow #przegryw #zalesie
Kadet20 - Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkar...

źródło: z30066370AMP,Taylor-Swift-zapowiedziala-nowa-wersje-swojego-hit

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oj tam za 10 lat nikt o niej nie będzie pamiętał ma swoje 5 min sławy to niech korzysta


@naksu: ona za 10 lat będzie bardziej sławna od the Beatles (może już jest). To jest ten poziom.
  • Odpowiedz
@Kadet20: mniej więcej o tym samym pomyślałem wczoraj przed snem xD
Jej muzyka nie jest zła, jest po prostu totalnie OK. W żadnym jej utworze nie ma jakiegoś wow, że chciałoby się słuchać jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Jej producentem jest Jack Antonoff, koleś tworzący ultra generyczny pop, lekki, przyjemny dla większości ludzi. Poczytaj sobie z jakimi artystkami współpracuje i zauważysz bardzo podobne, popularne brzmienia. Koleś ma łeb do tworzenia hitów, ale z drugiej strony wiele osób zarzuca mu, że dzisiejszy pop robiony na jedno kopyto to jego sprawka.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ja rozumiem co najwyżej, że to jest fenomen w Ameryce, bo to amerykańskie g---o i mają jakieś tam podstawy to lubić, tak jak u nas nasze popowe gówna. Ale żeby reszta świata to łykała...
  • Odpowiedz
młode dziewczyny potrzebują wzorców i religii bardziej niż im się zdaje. Tyle że potrzebują czegoś innego niż oferują mainstreamowe religie (...)

@SzuruSzur podzielam ten pogląd i jak zaczynam o tym myśleć to wydaje mi się, że ma to wszystko szerszy kontekst. Czasami nawet nie trzeba Boga, wystarczy "słuszna" idea lub sztuczny byt - spójrzmy na patriotyzm w dowolnym kraju, czy zamiłowania do drużyn sportowych powodujące skrajne emocje. W mojej ocenie, są
  • Odpowiedz
  • 1
@Cadfael z tym, że jest to muzyczny szajs to bym się kłócił

Sporo piosenek jednak stoi na wysokim poziomie, oczywiście w kategorii pop. Co jak co ale Max Martin czy Antonoff znają się na robocie, a to oni stoją za jej największymi hitami.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Tak działa kapitalizm. Popatrz na znanych celebrytów, np. z instagrama. Czy oni byli lepsi od miliona innych? Kiedyś były popularne szafiarki. Kilka znanych, zarabiajacych i tysiące innych, takich samych. Kasa/sława nie bierze się z ilości i jakości pracy. Jest z nimi jedynie jakoś tam skorelowana w bardzo różnym stopniu
  • Odpowiedz