Wpis z mikrobloga

Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkarki. Jest gwiazdą, niektóre jej piosenki nawet są spoko (ale nie te z radia bo są przeruchane do porzygu) i fajnie się ich słucha, ale żeby aż taaak?

Pytam serio, bez ofensywy, wielu się ze mną nie zgodzi i powie że pierdziele głupoty, ale takie moje odczucia.

Dla mnie jedna z wielu znanych piosenkarek, która robi znaną i popularną muzykę xD

#taylorswift #warszawa #logikarozowychpaskow #przegryw #zalesie
Kadet20 - Nie jestem pierwszy który to powie, ale no nie czaję fenomenu tej piosenkar...

źródło: z30066370AMP,Taylor-Swift-zapowiedziala-nowa-wersje-swojego-hit

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no nie czaję fenomenu tej piosenkarki.


@Kadet20: Fenomen wynika z ewolucji od dziewczyny z gitarą wrzucającej na YT do mega-gwiazdy koncertowej, z naciskiem na koncertowej. Obecna trasa to majstersztyk produkcji muzycznej i ogólem eventowej. Jeśli po obejrzeniu np. tego
texas-holdem - >no nie czaję fenomenu tej piosenkarki.

@Kadet20: Fenomen wynika z ew...
  • Odpowiedz
@Kadet20: To wina ludzi którzy nie mają gustu i dają w siebie pompować to coś. Zero samodzielnego poszukiwania muzyki. Jak ktoś im puści coś innego to po 2 nutkach zmieniaj to i puszczaj to co zna.
  • Odpowiedz
jest po prostu normalna, teraz o to ciężko


@DarekMarek: nie, nie jest. To bananowe dziecko i to do kwadratu.

A co do Taylor, też nie wiem co ludzie w niej widzą. Przeciętna piosenkarka z przebłyskami, w którą Disney et consortes wpompowało gazyliony hajsu.
  • Odpowiedz
a coś nieznanego sprawia że jedna jest mimo wszystko wyżej od drugiej ¯\(ツ)/¯


@AlienFromWenus: "przypadkiem", ale na pewno przypadkiem, jedzie na pasku demokratów, jak ten czarnoskóry raper, który udzielił poparcia Trampkowi.
  • Odpowiedz
jej teksty są mocno "relatable" dla nastolatek i młodych dziewczyn, mnóstwo tam plumkania o porzuceniu, tęsknocie, złamanym sercu etc, dodatkowo przez historyjki z jej życia, powiedzmy, prywatnego nastąpiło mocne sprzężenie między piosenkarką a prawdziwą osobą, jej fanki są przekonane, że te wszystkie piosenki to prawda, snują teorie, rozkminiają i mają poczucie, że to trochę ich bliska koleżanka, przy czym taka zajebista, najlepsza czirliderka w klasie


@Marysiabaton: nazwijcie mnie szurem, ale
  • Odpowiedz
Ja się dziwię też, że mężczyźni tak często krytykują kobiety słuchające Taylor, przecież ta muzyka jest 100% kobieca, powinny im się takie kobiety podobać.


@Zenzenzen: mi tam jej fanki wiszą niskim kalafiorem, każdemu jego p---o itd. Śmieszy mnie tylko to, że Taylor pluje im w twarz gęstą śliną z dodatkiem pistacjowej meli, latając po kajzerki prywatnym samolotem xD. Bo gdyby miała klimat w pompie, to miałbym to szczerze gdzieś.
  • Odpowiedz
Jej producentem jest Jack Antonoff, koleś tworzący ultra generyczny pop, lekki, przyjemny dla większości ludzi. Poczytaj sobie z jakimi artystkami współpracuje i zauważysz bardzo podobne, popularne brzmienia. Koleś ma łeb do tworzenia hitów, ale z drugiej strony wiele osób zarzuca mu, że dzisiejszy pop robiony na jedno kopyto to jego sprawka.


@Ranmus: Nie jestem znawcą muzyki i rynku muzycznego, ale tak na moje amatorskie oko, to zasługa wielu osób oraz
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: zatem nazywam cię szurem.
I nie, to nie jest przypadek, że jest demokratka. Jest młodą, ogarniętą laską z pokolenia milenialsów. Byłoby z nią coś grubo nie tak, gdyby popierała republikanów
  • Odpowiedz
@Marysiabaton: zatem jesteś fanatyczką która nie jest świadoma swojego fanatyzmu ;). Bo widzisz, można nie popierać i jednych i drugich, a ona jest na ich krótkiej smyczy - występuje na ich konwencjach, nawołuje do głosowania na nich. Tak samo odruchowo ciśniesz po jednych, mimo że obie strony są "siebie warte", jak popis w Polsce. Częścią definicji fanatyzmu to niedopuszczanie do siebie myśli o innych opcjach.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: nie kolego, to nie fanatyzm, tylko rozsądek. Przełożę ci to na polski poletko - głosowałam na PO zawsze jako na mniejsze zło, #!$%@?ą mnie niemiłosiernie w wielu kwestiach, ale przed 15 października, gdybym była osobą wpływową BEZ WAHANIA cisnełabym na ich wiece, bo zagrożenie ze strony pisiorów było zbyt duże, żeby symetryzować jak ich pożyteczni idioci. Mogę se dopuszczać inne opcje, ale system jest jaki jest i granie na
  • Odpowiedz
@Marysiabaton: wmawiasz sobie copium, by być w swoich oczach rozsądniejsza. Każdy to robi w różnych sprawach. PO niczym się nie różni od PiSu w sprawach zasadnicznych, jedynie taktyka i obszary w których działają mniej/bardziej źle od drugiej partii. Świat sztuki nie powinien się łączyć z polityką w taki sposób, tak jak nauka, bo potem masz problemy. Taylor umie śpiewać, nie powiem, ale na pewnym poziomie jest wytworem propagandowym. Dokładnie tak
  • Odpowiedz
oh no, its freethinker.jpeg


@Marysiabaton: oh noes, its wanna be smart Jules.webm A na dodatek jeszcze stosuje shaming i mikroagresję, typowe ;).

Tak, zgadzam się, jestem dymany, jak każdy na tym świecie, ale przynajmniej w tych kilku aspektach nie łykam masowo copium, jak ty.

Na środkowy akapit odpisałem już wcześniej - zarówno po jak i pisowi, mogę zapisać kilka pozytywnych rzeczy (bo na czymś musieli zbudować poparcie, propaganda nie zrobi
  • Odpowiedz
Nie jestem znawcą muzyki i rynku muzycznego, ale tak na moje amatorskie oko, to zasługa wielu osób oraz do pewnego stopnia fanów (którzy np. kupują kolejne, równie generyczne płyty co poprzednie - i tu mam na myśli Nightwish albo Within Temptation). W uproszczeniu, oś jak z prawicą i lewicą, konserwami i progresywistami, każdy ciągnie w swoją stronę, dokłądając cegiełki do muru. Ten przyspieszy powstanie albumów, tamten wymyśli jakieś skandale, tamten wynajmie speców
  • Odpowiedz
@Ranmus:

Mnie natomiast ciekawi jedno. Taylor ma już 34 lata i ciekawe gdzie będzie za powiedzmy 10 czy 20 lat, bo latka lecą, ona się starzeje a mimo wszystko wciąż targetuje w nastolatki, sama zaczynając być starą dupą. Długo na tym nie pociągnie, trochę taki dysonans poznawczy.

Wiesz, jak widać po Polsce, tacy ludzie jak potrafią jechać na fali, to mogą dlugo się na niej utrzymać. Jaką kontrowersję miała Lady
  • Odpowiedz
Jaką kontrowersję miała Lady Gaga? Chodzi o to, że rzekomo ma pindola?


@MajorKusiol: Aż takie to nie. Chodzi ogólnie o wizerunek, kiedy to z teledysku na teledysk miała coraz bardziej pokręcony image. Albo jakieś kreacje typu z surowego mięsa itd. Mówimy tu o wciąż popie, gdzie łamanie grzecznych schematów zawsze nosiło znamiona kontrowersji i pomagało się artystom promować (a przynajmniej kiedyś, bo nie wiem co się teraz sprzedaje).
  • Odpowiedz