Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niebieski kupił mieszkanie. We wrześniu ma zamiar się wprowadzać do niego. Liczyłam, że będzie coś mówił o wspólnym zamieszkaniu, bo jesteśmy ze sobą 2 lata. Zaczęłam wczoraj ten temat, a on mówi że ok, mogę się wprowadzić ale bez psa.
Czyli jak on to sobie wyobraża, że ja oddam psa do schroniska bo jaśnie pan nie pozwoli na zwierzaka w mieszkaniu?
Mamy do końca życia mieszkać osobno?
Po co wszedł w związek ze mną skoro wiem że kocham swojego psa i go nie oddam nigdzie? Nie rozumiem mężczyzn...

#zwiazki #psy #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #gorzkiezale



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: wg mnie taki średni bait, ale niech leci. z farszem.
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: facet jest do odpalenia natychmiast, jeżeli przeszkadzał mu pies to powinien to jasno zakomunikować dawno temu. Sam w sobie tekst "możesz się wprowadzić" to jest czerwona kartka. Od razu.
  • Odpowiedz
Mamy do końca życia mieszkać osobno?


@mirko_anonim: W czym problem? Skąd to przekonanie że w związku trzeba mieszkać razem? Bo wszyscy tak robią? Pary które mieszkają razem najczęściej się rozstają. Ja ze swoją nie planujemy razem mieszkać i nam z tym dobrze.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Spytałaś sie go chociaż czemu? Co przeszkadza mu w twoim psie? Pamietaj że rozmowa jest ważna i musisz z nim pogadać o waszej wspólnej przyszłości, może sie okazać że on nie jest jeszcze na nic gotowy i musisz zadać sobie pytanie czy chcesz tak spędzić kolejne lata czy jednak poszukać kogoś innego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bo pies to smród i sierść na całej chacie. Po prostu może tego nie chcieć na nowym mieszkaniu gdzie jest czystko i schludnie. Znając życie jeszcze spisz z psem - obrzydlistwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Moim największym błędem życiowym było wspólne zamieszkanie z różową i jej kotem. A myślę, że udałoby się ją wtedy namówić żeby został u teściów.
  • Odpowiedz