Wpis z mikrobloga

#hotelparadise tak trochę zejście z tematu. Które, akcje najbardziej zapadły wam w pamięć z poprzednich sezonów, zarówno te śmieszne jak i jakieś draki. Mi się właśnie przypomniał fastiwal płaczu w piątym sezonie jak Kuba zaczął płakać, a cała reszta za nim.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@domkasromka: Koleżanka Klapessy, która podjemując decyzje o wywaleniu jej i Mateusza, która pokazałą swe prawdziwe oblicze. Mina Natalii na uberpandorze jak patrzyła na Grajoszka i Karę, wejście Dominiki i miny Kuby i Oliwki, a najpiękniejszy (jak dla mnie :P) ostatnia runda szybkich randek w HP8 pomiędzy Bartkiem i Adą
  • Odpowiedz
N------a Nathalia na Pandorze,Oliwka której oczy €#ujem zarosły, Madziex vs Kamil, Sandra z 1 sezonu która jest aktorką ale nie chce o tym mówić
  • Odpowiedz
@domkasromka: uberpandora 3 HP. To było moje pierwsze spotkanie z hotelixem i wsiąkłam totalnie ze względu na ładunek emocji, ktorą w niej pokazano, choć w ogole nie wiedzialam, skad one się wzięły. Obiecalam sobie, że następną edycję oglądam od początku.. no i trafiłam na HP4...
  • Odpowiedz
@domkasromka: Nanananananana BATMAN!
Oczy, co chujem zaszły.
Zenek liczący kondomy.
Gjacz robiący kaczuszkowy dziubek.
Teksty Maruni typu "Ty to chyba wodę w okres łapiesz" i "Po ile jest teraz diesel w Polsce?"
Łoniak i
  • Odpowiedz