Wpis z mikrobloga

  • 5
@janekplaskacz: czyli albo
A) jechali czynną drogą ekspresową i ryzykowali kolizję z autami i ciężarówkami
albo
B) jechali nieotwartą drogą ekspresową i ryzykowali kolizją ze sprzętem budowanym i pojazdami GDDIA ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: #!$%@? sie z czystej zlosliwosci, czy masz w tym jakis wiekszy cel?

Norma jest, jezdzenie po nieotwartych drogach, wszsytkim co tylko mozliwe.
Hulajnogi, deskorolki, rowery, samochodziki RC, ba biegaczy tez spotkasz czesto obaczajajacych nowa trase, nowy most, nowa droge.

Wszystko jest gotowe, nie bylo odbiorow, moze brak jakiegos kawalka infrastruktury, nasadzen, przyklepania projektu wiec kilometry asfaltu stoja puste. Nikomu to nie przeszkadza i nie wadzi, nawet robotnicy cie nie
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: c) jechali na terenie budowy i ryzykowali kolizją ze sprzętem budowanym i pojazdami GDDIA ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakim prawem rościsz sobie prawo do nakładania kategorii drogi przed jej otwarciem. O kategorii dróg decydują władze i informują znaki hehe.
Ale nie no oczywiście nie można tego mimo wszystko bagatelizować. Nie powinno być ich tam ze względu na budowę. Mogły być przeprowadzane różne testy lub być
  • Odpowiedz
@Lardor: naczy wiesz, ja nie wiem kto zacz, o co poszlo, kto zaczal i kto kogo ma przeprosic, ma na czarno, czy komu trzeba #!$%@? spuscic ¯\(ツ)/¯
Natomiast takie przywalanie sie jak opa wyzej, jest troche do dupy i o tym napisalem. Wyciaganie starych wpisow, proba wpasowania tego co widac do wlasnych teorii i proby dowalenia komus, troche to chore.

Zawsze lepiej byc madrzejszym i olac patologie, niz probowac szukac
  • Odpowiedz
Normą jest że to wszystko są wykroczenia i nie wolno tego robić xD


@cwlmod: pozwol ze zacytuje:

8. Miernota nie rozumie na czym polega płynność ruchu i że jadąc na równi ze wszystkimi nie ma zaburzenia ruchu i jedzie sie bezpieczniej - to jest przytyk z jednej strony do kapeluszników jadących <120/140 na autostradzie i realiów wielu polskich miast gdzie rano WSZYSCY jadą 70-80 co szerszymi ulicami i nic się
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Op z dupy mnie wczoraj wołał i 10 innych mirków nazywając ich i mnie z dupy debilami, w dyskusji się oczywiście jego konkubina wpierniczyła raz, trochę za bluzganie mu komentarzy pozrzucałem. Grzecznie sobie siedzę na dupie odpalam mirko dzwoneczek a tu takie gęste wyszło. To ja nagłośniłem sprawę z drogą ekspresową, nie wspomniał, że to droga zamknięta. Ale skoro zachował się wczoraj jak buc to nie szkoda mi, że
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Nie do wszystkie tylko do łamanie przepisów to pierwsze primo, to nie ja go wołałem to on mnie znikąd zawołał, i kazał mi bronić pirata drogowego w volvo który prawie potrącił rowerzystę i skrytykowałem im tego pirata i ten dalej do mnie z bluzgami leciał. Jak on po kierowcach jedzie, to nie lecę go wyzywać i wołać w pisach z rowerami. Sam się jak cham zachował tak jak pisałem,
  • Odpowiedz